Erkek Arkadaşımın Ailesinin Bana Karşı Tutumu Nasıl Olur, Detayı okuyun lütfen :( ?

Arkadaşlar 4 haftalık hamileyim erkek arkadaşım askere gitti, ikimizin de ailesi hamile olduğumu öğrendi ve aldırmam için baskı yapıyorlar. Erkek arkadaşımın ailesiyle çok iyiydik kendi kızları gibi davranıyorlardı bana hatta ilişkimiz ciddiyete dönüşmk üzereydi erkek arkadaşımın askerden dönmesini bekliyorduk nişanlanmak için. Ama ben bebeği aldırdıktan sonra annesinin bana karşı tutumu ne olur kestiremiyorum korkuyorum eskisi kadar sevmez beni diye :(

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Senin ne istedigin onemli canim o bebek senin bebegin. Aile baskisini anliyorum ama cevreden bu kadar cekiniyorsalar nikah yapilsin esinin ailesi de kabul ederse orda yasarsin dugun istersen de o gelince hrm dogumdan da sonra rahatca yaparsin. Bir an once izin kullansin nikahinizi yapin bence. Cocuga kiyma ya

1|0
    0|0
    • açıkçası erkek arkadaşım da ilk başta bunu söyledi ailesinin bizi destekleyecğini ama ailesinin de aldırmam yönünde kararı olduğunu öğrenince ikimizde her iki tarafında ailesini karşıya almaya gerek olmadığını düşündük ve şu an acemiliğini yaptığı için izne gelemiyor. yaklaşık 3 hafta sonra yemin töreninden sonra buraya gelecek ve birlikte ilk muayenesine gideceğiz ardından da aldıracağız. nikah olayına gelirsek erkek arkadaşım askerliğini bitirdikten sonra nişanlanacağız ve yazın da evleneceğiz. ve okulum olmasa emin ol bende hemen evlenip çocuğu doğururdum ve annesi de bize destek olurdu ama hem okul hem evlilik hem çocuk çok zor olur böyle bir durumda. annesiyle de az önce konuştuk ve hala kendi kızı kadar çok sevdiğini ve kendimi üzmememi desteğini hiçbir zaman esirgemeyeceğini her daim yanımda olacağını ilerde ve şimdi zorluk çekmemi istemediği için aldırmamın en doğru karar olduğunu söyledi.

• Anladim. Gerçekten zor bir mecburiyet. Ama aileler arkanizda durmadikca da yapabilicegin birsey yok haklisin. Uzucu oldu bu :/ Allah evlenince tekrar nasip etsin insallah.

• amin canım çok teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Sevmez zaten kanks

0|0
    0|0
    • ayyy valla az önce aradı beni. kendi oğlu ve kızı kadar sevdiğini söyledi :)

• Hee arayıp konuşmuş bunları da söylemişse sıkıntı ortadan kalkmış :)

• @rapangelss evet ya mutlu oldum baya uzun konuştuk bütün sıkıntım ortadan kalktı :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Aldırmak istiyormusunuz?

1|0
    0|0
    • ya istemesem de okuyorum ve annesiyle de konuştuk az önce benim okulum bitmeye yakın olsa böyle bir durumda kesinlikle aldırmamı istemeyeceğini hatta birlikte büyüteceğimizi söyledi ama daha okulumun bitmesine 3 yıl var. ileride koca eline bakmanı istemem ben senin iyiliğin için düşünüyorum seni çok seviyorum kendi kızım gibi. kürtaj olacağım gün ve her zaman desteğini sunacağını da söyledi.

• Daha küçüksün nasıl böyle büyük bir durumu gözüne kestirebildin aldirdiktan sonra tekmeyi atacaklar sana belli yani geçmiş olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...