Evlenerek Avustralya'ya giden var mı?

Beyler bayanlar. Aranızda Türkiye'de yaşarken evlilik nedeniyle Avustralya'ya giden var mı? Ya da tavsiyede bulunabilecek birileri? Çok seviyorum. Çok güveniyorum, inanıyorum. Bana sonuna kadar destek olacağından şüphem yok. Ama sonuç olarak Avustralya. Çok uzak. Fikir verirseniz sevinirim.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• gitmedim ama böyle bir fırsatım olsaydı bir saniye düşünmezdim.. çünkü Avustralya her zaman beğendiğim güzel bulduğum yaşanılası bir ülke.. bence gitmelisin sevdiğin yanında mutlu huzurlu bir yaşantın olur..

1|0
    0|0
    • Ay Allah tuttuğunu altın etsin. Ne güzel konuştun. Cesaret verdin

• inşallah.. :) :) amin

• teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Avusturalya harika bir yer. Yaşam konusunda türkiye ile alakası yok ama yaşam kalitesi çok yüksek. Eğer esin zengin birisi ise git paşalar gibi yasa

0|0
    0|0
    • Parada gözüm yok. Gerçekten ruh eşimi buldum derler ya. İşte o benimkisi

• O halde sorun yok :)

• Teşekkürler :)

• evlenmeden gittim :) hala da evlenmedım :D

1|0
    0|0
  • Benim arkadaş çine gitti gayet memnun:/

0|0
    0|0
  • avusturya dan bir hatunla konuşuyoz bakalım eğer olursa gelebilir türkiye ye :) Tam tersi yani

0|0
    0|0
  • Bekar olarak gittim.. halen de ara sıra giderim... sıkıcı bir ülke... Singapur aktarmalı 22 saatlik uçak yolculuğu ile varırsın...

0|0
    0|0
    • Aşk için değmez mi dersin

• bu aşık olduğun kişiye bağlı ama benim yaşayabileceğim canlılıkta bir ülke değil.. her şey rutin..

• Hmmmm. Eşim çok renkli ve heyecanlı bir insan. İstisnasız her konuda da kafa dengiyiz

• Hayir gkotu desek ayrilcanmi

0|0
    0|0
    • Kötü demeyin o yüzden. Yüreğime su serpin

• Niye? Boşanmak diye birşey var hiç duydun mu? Öyle birşey olursa umrumda da olmaz, hayatın sonu değil. Ama olmaz yaaaaa. Aklıma niye sokuyosun ki bunları

• Keyfin bilir

• Çok güzel ülke, git bence
    Hangi şehir?

0|0
    0|0
  • var...

0|1
    0|0
  • Evet şu an avrustuturalyadayımm evliyim çohta mutluyum merhaba

0|0
    0|0
    • Merhabaaa. şu an çok sevindim yaa :) Neresindesiniz? Ben Wollongong bölgesine gideceğim kısmetse

• Sende hemen atladın ama ben bu oyunu daha fazla sürdüremicem :D

• :D iyi olur

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır yok one la öyle saçmalık :D

0|0
    0|0
  • Fakir bir ülkeye gitmekti istiyorsun aç oradakiler 😄

0|0
    0|0
    • En fakiri senden zengin :D bilmeden atın ya :D

• Kim aç? Avustralya halkı mı :)

• @headshot1 Sen niye yorumuma atladın peki benim maddi durumumu nerden biliyorsunda sazanlık yaptın sazan

Yükleniyor...