Hem çok utandım hem de çok kızdım?

arkadaşlar babam annemi aldatıyor. Ama bunu kabul etmiyor. Hep bir inkar hiç kabul etmedi. Boşanmaya kadar geldi iş ama bırakmıyor. Ve böyle yapmaya devam ettiği halde annemden cinsel konuda beklentileri var. İstemediği zamanlarda bile zorla yapıyor resmen. Dün gecede benim uyuduğumu sandı. Annemi yine zorladı annemin yavaş bırak artık dediğini duydum. Çok sinirlendim gidip orda babama ağzıma ne geliyorsa söylemek istedim. Ve de çok utandım bir erkek neden bunu yapar ki?

0|2
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Babana karşı hiç bir sevgi belirtisi gösterme hiç bir konuşma içerisine de girme merhaba dahi deme o dersede bir şey deme sadece çükü için bir ömür birlikte yol almak için yola çıktığı birini yarı yolda aldatıyorsa bununda bedelini ödemeli. Evde istediğini bulamadığı içinde yapıyor olabilir annen bu konuda ne durumda bilmiyorum ama bakımı olsun falan iyi durumda olursa belki faydası olur bir de bazı şeyleri değiştirsin eskiden yaptığı monotonlaşan her şeyi gözden geçirsin mesela sadece ikinize yemek yapsın baban geldiğinde kahvaltılık yesin falan :D Gerisi nasip ne yapsan boş adam sıkıntılı onun için ne üzülmeye değer ne uğraşmaya. Sen onunla iletişimini komple kesersen belki de çüküm yüzünden kızımı kaybediyorum diyerek belki yola girer ama bazısı kansız oluyor ya ne yapsan boş aman boş ver cehenneme gitsin üstüne gittikçe daha da kötüleşir

0|0
    0|0
    • kaç defa uyardıgımız halde devam ediyor annemde bakımlı gayet güzel bir kadın

En İyi Kız Görüşü

• Karaktersizin tekidir. Kusura bakma babana diyorum ama benim babamda karaktersiz herifin tekidir. Aynısı benim annemede yaptı bende bir daha ayni odada yatirmadim onlari bosanana kadar. Annemede kızdım bu yuzden niye izin verdi diye

0|0
    0|0
    • bende bişeyler yapmak istiyorum

• @PacoRabanne1 onu namussuz bir kadin yapar. Sen yanlis dusunuyorsun

• katılıyorum namussuz biri olsa yapar

Erkekler Ne Diyor 15

• sana zarar vere bilir üzerine gitme

0|0
    0|0
    • anneme zarar veriyor olmasıda bana zarar veriyor

• bu sorumu şimdi canım.. ne oldu burda yorum yapacaklardan medet mi umuyosun.. ben dahil herkes eline şeyini almış geziyor.. yanlış yerdesin

0|0
    0|0
    • madem fikrin yok konuşma arkadaşım belki derdime çare olacak biri vardır

• bulda göreyim.. unutma ya çaresizsin.. ya da çare sizsiniz

• Katagori yanlış...

0|0
    0|0
  • Anne babanın seks hayatının tüm ayrıntılarını biliyorsun galiba

0|0
    0|0
  • Şeref yoksunu olduğu için

0|0
    0|0
    • doğru

• deniycem söylediklerini umarım bir çözüm bulunur

• Dene mutlaka hele annene aldattığı halde zorla ilişkiye giriyorsa boşanması için yolları deneyin. Avukat yol göstersin Allah yardımcınız olsun

• Yavaş bırak artık ne yaa

0|0
    0|0
  • aldattığından emin misin

0|0
    0|0
  • karakter bozukluğundan yapar,

0|0
    0|0
  • Aldatması ve anneni cinsellige zorlaması olmamış baban

0|0
    0|0
    • tek yaptıgı sey bu

• sende üzülme

• sağol üzülmeyeye calıscam

• Utanma bence git yap o senden utansın ki bir daha yapmasin

0|0
    0|0
  • Bosanma davası actı mı annen

0|0
    0|0
    • tehdit felan ediyor rahat bırakmıyor bosanmak istediğini söyledi

• elimden geleni yapıcam

• Nerde yasıyon

• o erkek değil er-kek tir

0|0
    0|0
  • Şimdi ağır bişey söylemek isterdim ama baban diye demiyorum maalesef senin adına üzücü

0|0
    0|0
  • Uckuruna duskun olsa gerek bosansin. Kurtulur umarım.

0|0
    0|0
  • Her erjek değil de buna düşkün erjek yapar saçmalık bence ne yapcağını biliorum ama burdan diyemem müthiş çözüm

0|0
    0|0
    • sık kafasına diyosun dimi bir de abim var bunu abim duysa çok daha kötü seyler olur

• Yoo sıkma daha güzeli var ozelden yaz bekle acım

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim üvey kardeşim bile var gerçekten kötü bir duygu anneni zorla boşansınlar daha fazla size sadık kalacağını sanmıyorum -.-

0|0
    0|0
  • Erkek o*ospusu diyoruz bunlara işte

0|0
    0|0
    • evet kesinlikle dogru

• O senin baban öyle demeye hakkın yok aldatmiş ise buna bir sebeb yaratılmıştır bence. Bir taviz noktası oluşmuşki olmuş buna sebeb yarattirmamasi gerek kadinjn

• Sende anneni ona karşı soğut kurtulun

0|0
    0|0
  • Pisliktir ondan

0|0
    0|0
  • Şerefsizlik

0|0
    0|0
  • Senin baban olacak adam tam bir serefsiz desene

0|0
    0|0