Toplumuzda kadına taciz, tecavüz vs sebebi sizce bekarların geç evlenmek zorunda kalmasından dolayı mıdır?

Toplumuzda kadına taciz,tecavüz vs sebebi sizce bekarların geç evlenmek zorunda kalmasından dolayı mıdır?

• Evet, kesinlikle
    13%(7)13%(14)Oy Ver14%(7)
  • Hayır, ne alakası var
    64%(35)59%(61)Oy Ver53%(26)
  • Başka sebepten doayı, o sebep de...
    23%(13)28%(29)Oy Ver33%(16)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar hiç bir suçu bir sebebe dayandırıp meşrulaştırmaya çalışmıyorum, sebep arıyoruz sadece bunun için sorduk bu bir sebep midir?

1|1

Kızlar Ne Diyor 14

• Evle barkli olan da desinki, karim isteklerimi karsilamadi. Bunun boyle sacma bahaneleri olamaz. Sapiklik, sapikliktir! ihtiyac artmasiydi diyip kabul edilir mi sayalim?

0|2
    0|0
    • asla! o anlama glsin die söylemedim özür dilerim, o sapıklaşmanın sebebi geç evlilik mi asıl sorum buydu

• Evli cocuklu adam, okulda ogrencilerine tecavuz ediyor. Yani bu kisilikteki bozukluktan sadece

• tamam

Erkekler Ne Diyor 23

• Nedeni millet canım yobaz dinin altına saklanmış kendine hakim olacak zekası bile yok özgürlük duygusu yok kızı bırak köpek bulsa tecavüz eder bunlar damacana yı hatırlatıyorum işte hepsi eğitim ve bu toplumu cahilleştirme dini politika yapma sebebiyle salak insanların yaptığı şeyler

1|1
    0|0
Yükleniyor...