Sanaldan nasıl kafa dengi arkadaş edinirim?

arkadaşlar sanaldan hiç arkadaşım yok. 1 - 2 tane var. onlarda aktif değil. faceden konuşmak istiyorum birileriyle. art niyetle değil. şöyle tanışacağım sürekli konuşacağım , kafa dengi , bana destek verecek birini istiyorum. ve nasıl tanışmalıyım? nasıl samimi birisini bulmalıyım? ne yazmalıyım? mümkünse kız arkadaş olsun. siz ne düşünüyorsunuz?

0|5
16|64

En İyi Erkek Görüşü

• valla bence aramakla bulunmaz. benim bu siteden konuştuğum bir arkadaşım var. ama gerçekten arkadaş olarak gördüğüm biri. her derdimi dinleyen, her derdini dinlediğim, sohbet ettiğimiz konuştuğumuz çok değerli bir arkadaş. ama nasıl öyle biri bulunur bilemem

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bilmediğiniz işlere bulaşmayın... bu güzel bir şey değil karşınızdaki hiç düşünmediğiniz biri çıkar ve önleyemezsiniz bulaşmayın

1|0
    0|0
    • Neden? Benim için hep güzel dostluklar çıktı Ks de. :D :D

• @_Ellanie tabi tabi senden kaynaklı :D

• Teşekkür ederim. :)

Erkekler Ne Diyor 63

• Tamamen tesadüfen denk geliyor öyle insanlar ve çok nadir bulunuyor. Malum günümüzde herkesin derdi uçkur olmuş. Adam bulduğu zaman hemen uçkuruna çekmeye çalışıyor kızı. O yüzden herkese güvenilmiyor. Bu kızlar içinde geçerli bence.

2|0
    0|0
  • Erkek olursa sohbet ilerleyen zamanlarda ilişki konumuna geçebilir. Bunu düşünerek yorumlardan profillere bakın ve "KS" öz geçmişinden yorumları var onlara bakarak veya özelden direk mesaj atarak bir sohbet başlat ve anlaşırsan devam edersin. Bu kadar. basit, ama herkes aynı düşüncede de olmayabilir.

1|0
    0|0
  • Evet sana katılıyorum yani yeni birilerini tanımak ve tanışmak onların hikayelerini dinlemek dertlerini dinleyip, dert anlatmak çok iyi hissettiriyor bu kişinin tanımadığım biri olması daha da güzel kılıyor bu durumu sürekli olarak konuştuğum 4 kişi var.

1|0
    0|0
  • Arayan bulur.

1|0
    0|0
  • tabi bulabilirsin sıkıntı değil hele burası daha uygun. kızları bilmem ama erkek desen şu ana kadar kaç kişi sana ben ben ben diye mesaj atmıştır bile sen arasından seç

1|0
    0|0
  • kolay kolay edinemezsinn

1|1
    0|0
  • ondan snrayok

1|0
    0|0
  • Yorumlarını okudum erkek olmaz demişsin o yüzden birşey diyemedim inş bulursun.

1|0
    0|0
  • Ben olam

1|0
    0|0
  • sanaldan kız kanka zor, anca kuyu kazarlar :)

1|0
    0|0
  • Gizli olmasaydın burdan binlercesi sana mesaj atardı sende aralarından seçerdin

1|0
    0|0
  • Kizinda erkeginde muhabeti farkli olur. Benim bir cok arkafasim var burda sanal. bulmak istersen bulursun

1|0
    0|0
  • Kendi cinsin mi karşı cşnsinni?

1|0
    0|0
  • Bulursun

1|0
    0|0
  • Ben kafa dengiyim tanisaiblirz

1|0
    0|0
  • Bulamazsın.

1|0
    0|0
  • burdan düşer birazdan bir kaç kişi

1|0
    0|0
  • yaşına uygun olmasına dikkat et de. gerisi güvene dayalıdır bence

1|0
    0|0
  • Bak burda iki kişiyi tanıdım gerçekten çok iyi insanlar yani samimi ol içten ol yeter kız erkek fark etmez

1|0
    0|0
  • zor bulursun

1|0
    0|0
  • bende böyle birini istiyorum ama buluşma olmalı diğer türlü olmaz yani aynı şehirde olmalı

1|0
    0|0
  • Aynı cinsler anlaşamaz goruşündeyim.

1|0
    0|0
    • ben hemcinsimle daha iyi anlaşıyorum.

• Karakter analiz ve özellikleri değişkenlik gosterebiliyo be n hemcinslerimle anlaşırım ama erkekler çok az bulunuyobulunuyo %90 sapık.

• Kızlar çok çabuk arkadaş olurlar diye biliyorum. Yorum atsan fotoğrafına falan olur herhalde.

1|0
    0|0
    • Özellikle kızlar çok kasıntı oluyor hacı ne yaptın sen 😅 birinin yorumları hoşuma gitti konuşalım dedim. Neden ben yoksa bisekk misin yoksa erkek misin diye tutturdu :D

• Tamam tamam kizma :D ozelden konusucaz :D Sayende bir arkadas buldum eger istersen sen de istek at konuşalım ;)

• @Santiyesefi olur :D

• Benimkide mümkünse kız arkadaş olsun 😉👍

1|0
    0|0
  • soru altı muhabbet et sonra mesajdan devam et

1|0
    0|0
  • İlan ver gazeteye

1|0
    0|0
  • kaç yaşındasın

1|0
    0|0
  • Şans , aramayla bulunmaz

1|0
    0|0
  • Ben kafa dengiyim inan😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • şimdilik çevrendeki insanlarla yetin bunu ileriki yaşlarda düşünürsün derim

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 15

• edinemezsin yok kalmamış

1|0
    0|0
  • Hic kafa dengi degilimdir

1|0
    0|0
  • burdan bitane arkadaş bulmuştum ilk ve sondu sanırım başkada düzgün bulamadım yani:D

1|0
    0|0
  • Bence boşver

1|0
    0|0
  • Bende istiyorum ondan *-*

1|0
    0|0
  • Ben varım :) konuşabiliriz bende biraz yalnız hissediyorum su son Zaman'lar

1|0
    0|0
  • tanışabiliriz :)

1|0
    0|0
  • Benim de internet üzeri tanıştığım ve hala konuştuğum bir kaç kız var :)

1|0
    0|0
  • Gep olalım kız

1|0
    0|0
  • Onlar seni bulsunlar 😒

1|0
    0|0
  • benim de sanaldan tanistigim bir kiz arkadasim var, tesadufen 3-4 yil once tanismistik 😄

1|0
    0|0
  • Neden gerçek hayat değilde sanal ?

1|0
    0|0
  • Ederiz sohbet 😁

1|0
    0|0
  • Bu siteden fikirlerini beğendiğin biri ile olabilir. :)

0|0
    0|0
  • Canım ilk başta güven çok önemli sonra gerisi gelir. Bir de neden sanaldan?

0|0
    0|0
Yükleniyor...