Onun hatrını sormalı mıyım, rüyamdan çıkmıyor?

Şu an 3 senelik ilişki içerisindeyim.

Eskiden hayat görüşümü değiştirmiş başka bir arkadaşım vardı (erkek). Sevgili değildik, bir ara ben ondan hoşlandım; oysa beni başından beri sevmişti. Ancak hiçbir zaman birbirimize söylemedik ve sürekli bir arada senelerimizi geçirdik (6 sene) arkadaş olarak. O hep bana yardımcı oldu, gerek dini gerek öteki konularda bütün sorularıma cevap buldu. Ancak sevgilime onu yanlış anlatmamdan dolayı (o çocuğu zamanında sevdiğimi vs. söylemiştim) 3 senedir bir kere bile konuşmadık. Salak kafam.

O arkadaşımın beni hala sevdiğini biliyorum. Asıl sorun onu her gece rüyamda görmem. Gün içinde aklımda değil, ama geceleri hep üzgün görüyorum onu rüyamda. Bana hep kötü kötü bakıyor. Ya öyle görüyorum ya da benden seçim yapmamı istiyor rüyada. Sevgilimle ciddi ilişkideyim ancak bu kişi canımı sıkıyor.
Hal hatır sorsam duyguları alevlenecek ve sevgilim zaten istemiyor. Sormasam ayrı dert. Vicdan yaptım. Ne yapmalıyım? Teşekkürler.

0|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çocuğun kafasını karıştırma

1|0
    0|0
    • Bu durum eninde sonunda geçer diye düşünüyorum... Haklısınız, ama can sıkmıyor da değil şu rüyalar : )

• Geçer onlar ama o çocuğun duyguları kolay geçmez öyle gözüküyor

Erkekler Ne Diyor 3

• vayyyy beeeee

1|0
    0|0
  • Şu sondaki yazıklarından sonra çocuğa acıdım sana değer verdiğine yazık hakkaten.

0|0
    0|0
  • sorma s*ktr et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...