Karşıdakiyle aranızda duvar var gibi hissettiğiniz oluyor mu?

Yüz yüze iken diyorum..

Bir, şaka yapılınca hemen kapamayan insan çok sıkıcı geliyor. Bu kişiler genelde espri yapmayı da beceremez. Ortamdaki gereksiz kasıntıyı latife yaparak samimiyet yaratalım dersin, ciddiye alıp cevap verir.

İkincisi de ağır makyajlı kızlar.
Hiç öpülesi, sevilesi değiller. Ruhsuz gibi görünüyorlar. Mimiklerini çözemiyorsun.

1|0
25|4

En İyi Kız Görüşü

• Bir şaka yapınca anlamayan insanlar gerçekten çok sıkıcı. Eskiden çevremde çok vardı öyle tipler.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yarım kılo fondoten surerlerse olcağı bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• 1-) Boş konuşup baş şişiren insanlar. Bütün gereksiz kelimeler konular bu kişilerle birleşmiş gibi.
    2-) Kendi düşüncesini kabul ettirmeye çalışan insanlar. Böyle insanlarla hiç muhabbete girmeyeceksin çünkü sonuç zaten sıfır yormaya gerek yok.
    3-) Espri yaptığını sanan insanlar. Herşeyden bir espri çıkartmaya çalışırlar bu zekice değilde genelde alaya yöneliktir ve çokta iticilerdir.
    4-) Monoton insanlar. Sohbete ne kadar bir şey katsanda sıkıcıdır zevk almam muhabbetten kısa keserim.
    5-) Egoist insanlar. Konuşurken mutlaka konu onlara gelir çünkü o gün kendini övmezlerse içlerinde kalır.
    6-) Pollyanna tipi insanlar. Sanarsın iyilik meleği kusursuzlukta kaybolmuşlar. Herkesle arası iyidirler. Çok yapmacıklar.

0|0
    0|0
  • Şaka yapınca ciddiye alan insanlardan nefret ediyorum.

1|1
    0|0
  • Frekanslarımın hiç uyuşmadığı insanlarla yaşıyorum. Bir de espriyi açıklamanı isterler falan ortamı terk edesim geliyor. Anlamadın bari çaktırma.

0|0
    0|0
  • Oluyor olmaz mı.. Ama öyle insanın elektriğini en başta hissediyorum ben yani espri değil sohbette bile aktif olmam o elektriği aldığım ortamdaki insanla... Bunun yanı sıra evet makyak dozumda yapılmalı gözü canlı gösteren bir rimel hafif pembemsi dudak tonu ruj soluk tenlilere hafif allık. Makyajı abartmayın kızlar 👌🏻

0|0
    0|0
  • Hemen kapamayanlar çok şapşik çok komik oluyor bence :D onlarada ayrı gülüyoruzki :)

0|0
    0|0
  • genelde zoraki sabretmem insanlara ya severim baş tacım yaparım ya da yüzüne bile bakmam

0|0
    0|0
  • 😂😄😄 aynen. bir saka yapayim diyosun is bo*a sariyo hemem. Herkesin saka anlayisi farkli. Onun icin ben artik yari saka yari ciddi sakalar yapiyorum. Millet zaten poposundan anlamaya hevesli

0|0
    0|0
  • Tam olarak bu değil yaşadığım eskilerden kalan hatır , sevgi kırıntıları ve şu an onun yanındaki kişiye haksızlık yapmamak için en sevdiğim insana duvar gibiyim o da öyle 2 saatlik buluşmada toplasan 2 defa yüzüne bakıyorumdur her Zamanda söylediğim tek şey hayırlısıysa olur.

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Şakayı kakaya çevirenleri ben de sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Oluyor

0|0
    0|0
  • Hemde cok yakinim ama ona ulasamiyorum icten konusuyor ama halbuki degil

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla😄😄

0|0
    0|0
  • Oluyor

0|0
    0|0
  • Evet genelde bir seye kizmis oluyorlar. Sorunca birsey yok diyip.. ama soğuk davranıyorsun diyince hemen döküluyorlar.

0|0
    0|0
  • Haklısın valla

0|0
    0|0
  • Evet oluyor cıvk kişileri sevmem ortamda yüksek sesle konuşan bagiran kahkaha atan kişileri sevmem. Başkalarını küçük gören ezmeye çalışan kişilerden nefret ederim böyle işte

0|0
    0|0
  • Ağır makyaj ddemisken Eyeliner rimel ruj göz kalemi sence ağır makyaj mi?

0|0
    0|0
  • Aynen aynen oluyorum öyle

0|0
    0|0
  • Egosu yüksek insanlarla muhattap olmuyorum mesela

0|0
    0|0
  • Aynen öyle. He bir de egoistler var. Eleştiri yapmaya yer ararlar

0|0
    0|0
  • Yaptıgın şakanın izahını vermek en acısı bu😒