Bu zamanda mantık evliliği mi? Aşk evliliği mi?

Etrafa bakıyoruz herkes bir alemde kızlar aldı başını gidiyor erkekler yine öyle kimin ne yaptığı belli değil herkesin aklı cinsellikten yani hoş sohbet zaman geçirme kavramı azalmış internette resimler atılıyor burdakileride gibi 10 dk önce tanistigiyla bakıyorsun birşeyler karıştırıyor..

Güncellemeler:
Guncell.
Guncel.

0|0
26|14

En İyi Kız Görüşü

• Bana göre her ikisininde olması gerekiyor. Çok aşığım diye körü körünede bana zararı olabilecek biri ile de bir birliktelik yaşamam. Allah akıl vermiş fikir vermiş bunu kullanalım diye.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sırf aşk bitiyor diye hissetmediğin biriyle mantık evliliği yapılmaz. Sırf aşıksın diye de çok imkansız biriyle de aşk evliliği yapılmaz. İkisi de az biraz olmalı. Ancak mantık benim nazarımda biraz daha önde.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Aşk😍

0|1
    0|0
  • Gorucu usulü ask

0|1
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum ama kıla aramda ne kadar yaş olmalı ben 26 yım kız kaç olmalı.. Biliyorum herşey yaş değil ama gidipte 18 yaşında alamam sence yaş kaç olmalı..

• 22 - 25 iyidir

• Bakalım az kullanılmış bulursam evlenicem..😉

• Ona buna bakmakla olmaz öncelikle kişi kendinden sorumludur elalem diyerek bu hallere geldik zaten sen derlerki kaderinde nasibinde olan ne varsa illa olur ölümle nikahın saati vardır derler ya birde ayette de geçer biz sizin kaderinizi çabanıza bağlı kıldık diye.. Bu zamanda kimse kimse için çöp kadar fedakarlık gösteremez oldu gerçekten herşeyin bilincinde yaşayan insanlar ona göre davranır bu soruda da aslında mantık hatası var çünkü evlilik tek yönüyle ele alınacak bisi değildir hatta sadece kadınla erkek evlenmek onların aileleride o evliligin bir parçasıdır o yüzden önce elenip sık dokunulacak bir mesele diye düşünüyorum Rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin..

0|1
    0|0
  • Mantıklı aşk ama zor 😂

0|1
    0|0
  • Aşk da mantığa dahil degil mi zaten?

0|1
    0|0
  • Mantık

0|1
    0|0
    • Görücü usulü mu bir bakıma diğer adı

• 👍 aynen kızların çoğunluğu öyle midir acaba?

• Bilmiyorum

• Ask evliligii

0|1
    0|0
    • Evli misin?

• yaniliyosun, ask herzaman olmuyo :) ben bilirim cunku benim annem ve babamda mantik evliligi yaptilar, ve sunu belirteyim... eger annem birazcik bencil olmus olsaydi ve beni ön plana koymasaydi su an ayri olurlardi hatta belki baska biriyle evlenirlerdi... ve ikiside daha mutlu olurlardi... evlilikleri benim yuzumden yuruyo :) ask evliliginde ciftler ayrilsa bile en azindan sevdigimden yaptim cocugu diyebilir :)

• Mantik kelimesini eksik algilamissin direkt evlenme değil ki olay ten zeka bütünlük uyumu..

• Mantık evliliği.

0|1
    0|0
  • Kalbinle sevmelisin elbet ama mantığına da yatmalı diye düşünüyorum..

0|1
    0|0
  • evlilikte hem aşk hem mantık olacak:)

0|1
    0|0
  • Mantık

0|1
    0|0
  • Mantığıma uyanı sevebilirim aşık olduğum bir gün aşkım biterse anlaşamam

0|1
    0|0
  • Tabiki aşk

0|1
    0|0
  • Her zaman aşk

0|1
    0|0
  • Tabikide mantk

0|1
    0|0
  • Mantik tabiki

0|1
    0|0
  • Mantıklı Aşk

0|1
    0|0
  • Ask tabi

0|1
    0|0
  • Askk

0|1
    0|0
  • Mantık

0|1
    0|0
  • mantık

0|1
    0|0
  • Bulabilirsen aşk

0|1
    0|0
  • Bence ikisi de olmali

0|0
    0|0
  • Kesinlikle mantık evliligi

0|0
    0|0
  • Mantik. Erkekler sevilince buna guvenip her naneyi yiyorlar. Sevgi fazla geliyor onlara.

1|1
    0|0
    • Var oyleleri kesinlikle hak eden kızlarda var..

• Evet tabi herkes ayni olmayabilir. Ama benim cevremdeki gozlemlemerim boyle. Hatta cok uzaga gitmeye de gerek yok. Bizzat ailem boyle.

• 😂😂 sence bu olanlar gerekli mi? Boyle bisey olacağını tahmin eder misin?

Erkekler Ne Diyor 13

• Mantık Bence Kıza Aşık olup istediğinden daha güzel bir hayat sununca ona bu seferde bir tarafları kalkıyor ve aldatıyor bu yüzden gerçekten çok iyi karar vermek gerekiyor bana göre çirkin olsun ama ihanet etmesin kızın güzelliği önemli değil bu devirde

0|1
    0|0
    • Bu seferde erkekler cirkinlere yanaşıyor nasıl olsa kabul eder yani devir değişti..

• Ask.

0|1
    0|0
  • aşk desemde bana mantık olacak gibi görünüyor :D

0|1
    0|0
  • Leş gibi ortalık

0|1
    0|0
  • Zamanla ilgili değil, aşk tabiki

0|1
    0|0
  • karşılıklı sevgi varsa adı ne olursa olsun evlilik öyle yapılmalı

0|1
    0|0
  • Evlenen insanların sayısı azalıyor gün geçtikçe. Evlenen yok aslında anlayacağın. 😐

0|0
    0|0
  • Aşk öldü fatihasını okuduk.

0|0
    0|0
  • valla olsa keşke düzgün biride aşk evliliği yapsak

0|0
    0|0
    • Tanışıp aşık olursan başka..

• Niye kardeş seciyorsun hemen gidip konusmuyorsun kızda beğenirseniz olur trip derdi yok hava atacam falan laf sokmalar yok anca evlendikten sonra falan..😂😂

• aradığım birkaç kriter var onlar olsunda laf sokması falan çokta dert değil

• mantığın bittiği yerde evlilik başlar

0|0
    0|0
  • Mantıkkkkk

0|0
    0|0
  • Zamana yormayın saçmalıkları

0|0
    0|0
  • Mantık Aşk zmanla varlığını yitiriyor sonra boşanmalar başlıyor

0|1
    0|0