Yaptığım doğru mu?

yaşıtlarım (19 yaşına gireli 1 ay oldu) barlarda orda burda sürekli geziyor ceplerine babası para koyanlara eyw ama benim babam o kadar koyamaz ben çalışıp okuyorum çalıştığımıda aileme vermek zorunda kalıyorum barlara falan gitme imkanım çok ama ben gitmiyorum sürekli gezmek vs. herşey yaşında güzeldir daha erken mi onlar için ben ne biliyim işimi gücümü elime alıp öyle gezmek tozmak hayatın keyfini çıkartmak istiyorum ama bir yandan da yaşım mı geçiyor böyle şeyler için diyorum sizce böyle yaparak yanlış mı yapıyorum?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bara gitmesen birseyin eksilmez

0|0
    0|0
    • sırf bar değil her haftasonu başka yerlerdeler ist gezmedik yerini bırakmadılar

• Bazen gezilir tabi ama herşeyin ölçüsü olmalı

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin yanlislari ve dogrulari farkli. Seni mutlu eden neyse onu yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır doğru yapıyorsun bu yaş bara gitmek için uygun değil uzak dur zaten bar nedir ya gidin açık havada gezin günah sahibi olmayın

0|0
    0|0
  • 30una kadar yaşın gecmis olamaz. Boşver sen sorumluluklarini bil zamani gelince de doya doya eğlen dedigin gbi. 😊

0|0
    0|0
  • Hayır en doğrusunu yapıyorsun. Henüz zamanın var yeri gelince sen de gezip tozacaksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Herkes oyle bir hayat yasamak zorunda değil. Senin gibi yaşayıp hayati öğrenmek daha iyi emin ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...