Bu sorum genel olarak kızlara?

bir erkek nasıl giyinmelidir ayakkabıdan kolyaye kadar saçı sakalı nasıl olmalıdır bu zayıf ve şişman olanlar içinde geçerli resimli cevap verirseniz daha iyi olur

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• bence ispanyol paça giymemeli he çok darda olmamalı tayt gibi ikisinin arasında birşey gömlek tişört kazar gibi şeyler vucun ölülerine göre olmalı ne çok dar ne çok bol tabi şişman olanlar hafif bol olabilir ayakkabı tercih meselesi kimi klasik sever kimi spor ama tutupda kot pantolonun altına kundura giymesin bileklik saat kesinlikle olmalı takım elbisede koldüğmesi favorim kiyafete göre saç sakal traşı olmalı ya da gidileceği yere göre şimdi takım elbise giyipde koray avcı gibi sakal bırakırsa olmaz hafif kirli sakal yakışıyorsa sade bıyık olabilir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fit olucak. bu kesin kural

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya kolyeli olmamalı bir erkek olcaksada muska gibi olanlar var kolye yakışmaz erkeğe yani tarz olarak bir ortama girdiğinde dikkat çekmeli iyi görünüşüyle bir siyah deri ceket ve beyaz t-shirt bile yetiyor tarz olmasına tabi bu uzun boylu hafif kaslı erkeklerde geçerli 😊

0|2
    0|0
  • Iyi de bu insandan insana degisir. Ben derim klasik severim soyle giyinsin diğeri der spor olsun. Herkesin kendinin bir tarzi. var bence. Baskalarinin düşüncesine gore. hareket etme sen kendin ol

0|1
    0|0
    • :D kendim oldugum için kaybediyorum

• Eninde sonunda kazanirsin:) ya tamam cok siradan giyiniyosun diyelim cik alisverise sen yine zevkine gore al bir degisiklik yapmak istiyorsan saclarini farkli kestir kirli sakal birak mesela bu benim. dusuncem ben cok severim ama belki senin sevecegin kiz sevmez anladin mi demek istedigimi :)

• özelden anlatayım mı rahatsız olmazsan

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...