Hayatınızda her şey yolunda mı?

Yaşamak istediğiniz hayat bu mu, yoksa başkasının zorladığı bir hayatı mı yaşıyorsunuz?

0|0
23|8

En İyi Kız Görüşü

• Hayatımda hiçbir zaman her şey yolunda olmadı. Yaşamak istediğim hayat hiçbir zaman benim hayatım olmayacağı için elimden geldiğince bu hayatımı güzelleştirmeye çalışıyorum.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• Hersey yolunda

0|1
    0|0
  • İnsanlara özeniyorum biraz. Ne biliyim herkes in sevni var. Bana senden hoşlanıyorum diyen çocuk telefon numaramı sorduğunda telefon numaramı bilmediğimden telefonum yok dedim. Elimdeki tek şansıda kaçırdım. Hep bir arkadaş grubunda olur ya hani hiç sevgilisi olmayan o kız işte o benim. Amerikan filmlerinde mutlu sonu görüyolar açısından bakcaz. Öyle durmadan neden böyleyim felan diye düşünen birisi değilim. Ama arkaaşlarım güzel ve asla boş değiller. İnsan kendine bakıp benim kolum mu kopuk ya felan diye düşünüyor. Bu hayatta değil hiç bir hayatta yaşamak istemiyorum çünkü ben ergenim.

0|0
    0|0
  • Değil maalesef.

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • Tabiki hayır ama şükrediyoruz

0|1
    0|0
  • kısmen hersey yolunda dıyebılırım yolunda olmayanları rayına oturtmaya calısıyorum ama kesınlıkle bu hayat benım ve ben kendı hayatımı yaşıyorum

0|0
    0|0
  • şu an için evet ama terslik olduğu zaman art arda gelmesi kesilmemesi sıkıcı zor

0|1
    0|0
  • Değil..

0|0
    0|0
  • Biraz zorla biraz kendi istediğim ama en çok herkes gibi Allahın istediği gibi yaşıyorum

0|0
    0|0
  • pek sayılmaz

0|0
    0|0
  • Hersey yolunda ben yolun dışında 😏

0|1
    0|0
  • Herşey yolunda, bir tunç eksik 😏

0|1
    0|0
  • evet çok şükür

0|0
    0|0
  • Gibi gibi

0|0
    0|0
  • İkisinin ortasındayım şu an

0|0
    0|0
  • başka hayat verin ln bana afafaaajjajsjaja

0|0
    0|0
  • Yolunda ama tersten gidiyo beyle.

0|0
    0|0
  • Gibi gibiii

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Bunda şükür

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

• Kesinlikle bu değil

0|1
    0|0
  • Hayır. Ben bu yaşımda bir aile sahibi olmayı ümit ederdim eskiden. Standart bir işim, klasik bir ailem, üç tane boy boy çocuğum ve beni seven bir karım olsun diye düşlerdim hep. Düşünmesi bile güzeldi, tebessüm ettirirdi. Olmadı. Olmuyor bir türlü. Ama onlar hala düşlerimde yüzümü gülümsetebilmekteler. Yaşım 30 olsa da düşlerim hala 20'lerde. Umudum küçülse de hala bir ışık var ilerde. Bir ümit, belki.

Yine de hamd olsun, sağlığım yerinde. Hamd edecek, şükredecek şeylerim var.
    Elhamdulilah.

0|0
    0|0
  • Yolunda değil

0|0
    0|0
  • Maalesef hayatta hiçbir zaman her şey yolunda olmuyor kesin bir şey çıkıyor..

0|0
    0|0
  • Puzzle bazi parçaları eksik inş oda zamanla olacak yinede halimize şükür

0|0
    0|0
  • belki bir gün

0|0
    0|0
  • Yok be dostum ama inşallah rayına oturtacağım herşeyi az kaldı

0|0
    0|0
Yükleniyor...