Ege ve Akdeniz'de Gay Olmak Nasıl?

Kpss'den iyi bir puan aldım, önümüzdeki ay tercihte bulunacağım. Bir gay olarak gay'lerin daha özgür olduğu bir bölgeyi tercih etmek istiyorum. Ege ve Akdeniz bu konuda nasıldır, özgürlükçü müdür yoksa diğer bölgelerden farksız mıdır? Ve ozellikle önerebileceginiz bir şehir var mı?

Güncellemeler:
Mesela Antalya nasıldır bu konuda?
Ya da Didim, Datça, Kuşadası gibi yerler?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Ege Bölgesi iyidir özellikle İzmir de çok rahat edersin.

0|0
    0|0
    • Ama İzmirli biriyle konuşmuştum, bana sokakta el ele dolasamadiklarini söylemişti.

En İyi Erkek Görüşü

• Senin nickin @YakubKadri bilmem farkında mısın Yakup Kadri Karaosmanoğlu homofobik bir yazardır. Sodom ve Gomore isimli bir romanı vardır. Bu roman Lut Kavmi'nden esinlenerek yazılmıştır. İstanbul'daki ahlak yozlaşmasını anlatmaktadır. Sen ise gaysin. Örnek aldığın kişiye dönüp bir bak. Bu nasıl bir çelişki?

0|0
    0|0
    • Lut Kavmi ise Kuran'da eşcinsellik neneniyle helak olduğundan bahsedilen bir kavimdir. Bu arada ben de gayim. Nickim @lucifer_61 ve sana takip yolladım.

• Hepsini biliyorum ama Yakub Kadri'nin yaşadığı devirde eşcinsellik bir tabuydu. Eşcinselliğin hastalık olmadığı henüz kanıtlanmamıştı ve eşcinsel hakları diye bir kavram henüz mevcut değildi. Üstelik bugün en medeni olarak kabul edilen ülkelerde bile eşcinsel ilişkiler cezalandırılıyordu. Tarihe mal olmuş şahısları yaşadığı zamanın şartlarına göre değerlendirmemiz gerekir. Yakub Kadri yaşadığı çağa göre özgürlükçü bir insandı ve ben inanıyorum ki günümüzde yaşasaydı gay haklarını savunurdu.

Kızlar Ne Diyor 2

• İstanbul'da kimse kimseye karışmaz ortamın da bol olur. kızlar da hep dosttur size

0|0
    0|0
  • ege akdeniz pek farketmiyo bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ya bence bu biraz coğrafyayla alakalı olduğu kadar bireylerlede alakalı. Ama küçük yerde rahat edemezsin gibi. İstanbul olabilir. Ama burada homofobiği var destekçisi var

0|0
    0|0
  • turkiyenin hic biryerinde gayler rahat edemez egesimis karadenizimis bos

0|0
    0|0
Yükleniyor...