Erkekler bu sirayi niye karistirir? Dogru bileniniz var mi?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Hep hesap kitap yüzünden sana da tek seferde 60 70 bin liralık hesap cikarsinlar sen evin yolunu bulamazsın 😂😂😂

1|1
    0|0
  • normalde her erkek bilir bunu ama iş kendi evliliğine gelince köprüden önceki son çıkışı kaçırmanın vermiş olduğu abandone ruh haliyle olan bişi :) :)

1|0
    0|0
  • Bir kere isteme olacak , söz nişan da orada o an yapılacak.. ve sonra nikan düğün vs neyse hepsi birarada olacak.. Bu sıralama insanı öldürüyor .. o ne öyle , bitmiyor... sonra düğününe iki ay kala nişanlım neden kaçtı demeyin...

0|0
    0|0
    • Valla bunlari bilip goze alamayan ama bir gazla herseye basta olur diyen sonradan da kacan adam zaten nasip olmasin kacsin gitsin. Yorgani ayagina gore uzatmasini bilmeden evlenmeye kalkmasi hata. Sen isteme gununun icine bile soz/nisan katmissin. Belliki ayni eve 2 gitmek bile senin icin yuk. Sen zora hic gelemeyen birisin. Oyuzden cok normal boyle soylemen.

• Ailelerden biri illa puruz cikarir

• Kolaysid

0|0
    0|0
  • biz sonuç odaklıyız detaylar aklımızda kalmıyor canım kusura bakam :)

1|0
    0|0
  • bu tam tersi olmasın
    erkeklerde
    takım elbise+isteme+söz ve ya nişan+ nikah+kına +düğün

kızlarda
    isteme (yeni elbise, aile resimcisi)+ kuaför+söz (kuaför)+nişan (yeni uygun elbise)+arkadaşları ile kına (yeni uygun elbise)+aile ile kına (yeni uygun elbise) +düğün (gelinlik, kuaför, düğün resmicisi) :S :S :S

0|0
    0|0
    • Ben siralamayi bilmiyolar anlamimda dedimdi :/ ama masallah bilenler geliyo

• onu biliyorum zaten yazımda onu anlatmak istedim erkek düz kadının ki nekadar da detaylıydı :D erke hangi rengi seviyorsun de misal mavi der aynı soruyu kıza sor mavi ama sabahları açık mavi özel bir günde koyuya kacan gece mavisi vsvsvvsvsvsvvs chddgfgdycfgdfgc

• Ben de buzmavisinin biraz daha kosuyu boyle tatli bir mavi :D anlamissin işte sen :D

• Gulmedim

0|0
    0|0
  • Aynı sıra bizde de niye ki?

0|0
    0|0
  • Evlenme teklifi. Sonra isteme sonra söz sonra Nisan sonra nikah ve düğün haydi balayı

1|0
    0|0
  • İsteme - Söz/Nişan - Nikah Yapan
    ya da Düğün vs Herşey Bittikten Sonra Koşturmacasız Halledene Ne Yapacaksın? Mesela Ben Evlenecek Olsam Ya Onceden Ya Sanradan Nikahı Yaparım. Onca İşin Güün Arasında Aksiyona İhtiyacım Olmaz. Özetle Bu 2x2 =4 Gibi Birşey Değil

0|0
    0|0
  • Kimseyi istemedim bilemicem

0|0
    0|0
  • o sıralama ihtycm yok :)

0|0
    0|0
  • video nerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0