Bu aralar nerede görsem herkesin elinde tesbih sallıyorlar sizce de kroluk değil mi?

Tesbih sallayanlar delikanlı oldugunu falanmı sanıyor. Çoğu beyaz gömlekli olup kendini Polat alemdar sanıp şakır şakır toplu taşımada kulağımızı s. ken insanlar var.
Ve bu aralar bu sözde delikanlı bazı kezolara göre ise maço erkekler olayı biraz abarttı sanki.
Acaba Bedavaya falan mı satılıyor bu tesbihler?
Not: normal olarak sallayanlara stress atanlara ve dayılara lafım yok olamaz da, lafım onu sallayınca meymeneti hali tavrı değişen beyin özürlüleredir.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum bu zaman çok garip eline sigara tesbih alan kendini adam piskopat zannediyor o yetmezmiş gibi semt çocukları bileklerine değilde bicaklarina güveniyor s. kerim böyle adamlığı gerçek adam evine ekmeğini götüren insan piskopat sa gerçek kafes dövüşü ne bilgin güvenerek adamdir

0|1
    0|0
    • Aynı fikirdeyiz. Artık bu g. tler kendini adam yerien koyuyor.1 yumrukla bayarım ama bıçak cıkartıyor. popona güvenmeyen insan cok var. Ayrıyeten bu dangalaklar yüzündn kendimide yakamam.

• yaw Allahtan benım karşıma cıkmıyor bu veletler valla geberip gitcez böyle kanı 5 para etmez insanlara eyvallah çekemem diye korkuyorum

• Değmez dostum boşver onların yeri hırsızlık dan cezaevine girerler zaten

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunların birde bozuk para şıklatanı var ki onlar daha bir beter

0|1
    0|0
    • Deli ediyorlar beni ya 1-2 tane de değil. Heryerdeler

• Geçen gün birisine ters ters baktım oda bana möö möööö baktı. Mal anlamadı. Ama bir genç müzik dinlerken kulaklıktan müzik sesi gelse, ya da iki öğrenci otobüste biraz konuşsa yeter susun sizi mi dinlicez derler.

• İşte sözde delikanlılar dedim ya bunu kastettim. Biraz kolu kaslı biri olsa g. tleri yemez ama birşey demeye coluga cocuga garibe yaşlıya anca onların lafları. Soğan erkekleri

• Erkek adama tesbih yakışır ama yaşı küçük olanlar sakın almasın eline :/ çünkü onlara yakışmıyor

0|0
    0|0
  • ben hiç beğenmiyorum tesbih sallayan erkek. çok serseri ve itici görünüyor

0|1
    0|0
  • Stres amaçlı o

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çok itici

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• özenti olarak kullananlar öyle tabi. böyle bir ağır abi tavırlar falan tamamen öyle bir algı oluşturmak için. bende yıllardır tesbih kullanıyorum ama ağır abi tavırlarına girmeden. bazen zikredip çekiyorum bazen küfredip. bazen neşeyle sallıyorum. bu bir hastalık ama.

0|1
    0|0
    • Böyle kollar 2 metre açıp ağzü yüzü carpılmış gibi dolanan elamanlar cok sinir bozucu yoksa senin gibi insanlara hiç lafım yoktur. Geçen gün yanımda gümüş tesbih minibüste sadece ondan ses geliyor. Akşam akşam birşeydesen bela işte gelip seni bulacakya.

• ne sesi geliyor anlamadım. tesbih sesi mi?
      kuka, kehribar tesbiğim var benim. sıra oltu taşında. :)

• Gümültü tak tak tak kafamı s. ktdi diyebilirim.

• bendede var sallama olayı yokta

0|0
    0|0
Yükleniyor...