Erkekler, Siz olsaydınız ne yapardınız (özellikle erkekler) ?

iyi günler benim bir kız arkadaşım var kendisi 7 ayda 20 kilo verdi herkes bunun farkında ama o şöyle düşünüyor mezuniyet partisinde kimse dans için onu kaldırmaz kendisi normal hayatta makyaj yapmıyor nadiren yapıyor mezuniyette makyaj yaparsa dikkat eder (diye düşünüyorum) ayrıca o kadar güzel bir kız ki zayıflayınca daha da güzel oldu (kız 66 kilo 1.70 boyunda) erkekler siz olsaydınız kaldırırmıydınız?

0|0
20

En İyi Erkek Görüşü

• Olay kızın güzelliği değil olay onu kaldıracak erkekğin kendinde cesaret bulmasında ve kız arkadaşın her dansa kaldıranı kabul edecekmi etmeyecekmi?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Güzelliği beni bağlamaz. Benim kızla olan ilişkim önemli dansa kaldırma konusunda. Kızdan hoşlanıyosam, seviyosam, aramızda bişey varsa, arkadaşımsa tabiki kaldırırım. İlla güzel olmasına da gerek yok bunu yapmam için.

1|0
    0|0
  • Kardeşim dansa kaldıran kaldırır sahsen ben sevgilisi var diye kafamı bile ceviremem ama herkes benim gibi dusunmuyo zaten kız istemessem zorla mı kaldırcaklar

1|0
    0|0
  • O gun ozel bir gun ve dansa kaldirmak icin duygusal birsey olmasina gerek yok normal bir arkadasi da dansa kaldira bilir bence cok takilmamali

1|0
    0|0
  • Ben böyle değişen birini kaldırırdım dansa neden olmasın ;)

1|0
    0|0
  • ben kaldırıdım 66 kilo 1.70 tam ideal kii :) Şu an böyleyse azmetmişse haketmiştir

1|0
    0|0
  • Yirmi yaşındayım 1.70 boyundayım dans etmeyi az çok biliyorum seni dansa kaldırdım peki cevabın nr olur Kesinlikle evet olacak çünkü o cesaret yok sende red edecek kadar

0|0
    0|0
  • elbette slow müzik çalınca bir kızı kaldırmak güzel olur

0|0
    0|0
  • gayet iyi bnce

0|0
    0|0
  • Kaldirirdim ama tanimam lazimdi.

0|0
    0|0
  • Kilosu önemli degil. Nefes alsın yeter :) Saka yaptım. Valla dans etmeyi bilmiyorum ben. Ama kaldırırdım yani. Sisman zayif farketmez. benim kiz arkadasimin boyu çok kısa. Herkes bize bakar ama ben takmam. O misal işte

0|0
    0|0
  • dansa davet ederler

0|0
    0|0
  • Adres ver bakim sen😀😀 sevmiyom Dansı felen 😔

0|0
    0|0
  • Neden benim bu kız demiyorsun da bir kız arkadaşım diyosun boşver zaten gizlisin :D

0|0
    0|0
  • resim at ona göre yorumlayalım ;)

0|0
    0|0
  • Neden olmasin?

0|0
    0|0
  • Bn kaldırırdınnıye kalmır mıyım

0|0
    0|0
  • neden olmasın acaba bu bir arkadaş soran mı?

0|0
    0|0
  • Mezuniyeen once buiskr ayarlanir son dk kimse kimseye karismiyo bence :)

0|0
    0|0
  • O kiz sen olmayasin yoksa

0|0
    0|0
Yükleniyor...