Böyle biri elden ayaktan düşse eve alır mıydınız?

Bir amcam var. Gece içer eve gelmez. Sigarası var. Babama iş ayarlıyor babamda yapıyor. çalışmasıda bu. Amcam keyiften gece 3te eve geliyor babam çalışmaktan. çalışıyor diye 1 hafta yüzünü görememiştik. Kendi gider 200tl bir tişörte verir, bize gelince okul harçlığını biriktir al pazardan oluyor. Harçlığım da 40 tl. onu bile çok gördü 20tl verdi bir kere. birdaha da ondan harçlık almadım her hafta harçlığımızı babam verir. Onun 3 çocuğunun donuna kadar aldığı şeyin parasını babam veriyor. her ay 1kg antepfıstığı alıyor bölüşüyoruz. Market alışverişine babam çıkar. Okul gezisinin parasını babam verir. Ayda yılda bir kafası eserse 1kg falan et alıyor başka bir halt yaptığı yok. Her gün ağaç evinde arkadaşlarıyla içiyor biz pazar günleri çöpünü toplamaya gidiyoruz. Sürekli telefonlarımızı karıştırıyor. Bir keresinde küfúr ettiğim için beni silahla öldürmekle tehdit etti. Zaten nereye gitse o 3 canım çocuğuna ben bakıyorum. Onlar da kúfrediyor onlara ses yok. Şerefsizliği sadece kızlara. Anneme bile karışıyor. bir keresinde kendi bacaģına kendi sıktı,15 gün kahrını çektik. yarım saatte bir yemek istedi. súrekli beni sağa sola ekmek almaya gönderdi. birde fırındakini beğenmiyor uzak yere gönderiyor. Elden ayaktan düşse evime almam bakmam ben buna. haklı mıyım sizce? siz olsaydınız napardınız? şirket dedemin başka işe gidemiyor babam. Sizce fazlamı tavır yapıyorum? anca baģırıp çağırıyor piknikte evde heryerde. bu şerefsizden nefret ediyorum. sizde nefret edermiydiniz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Okurken gülümsedim istemsiz olarak. Ancak "kendi bacağına sıktı" dediğinde kanım dondu. Nasıl psikopatlıktır bu?

Anladığım kadarıyla yaşın henüz küçük. Babanla-amcan arasında senin bilmediğin bir ticari ilişki olabilir. Baban fiziki gücünü kullanıyor, amcan da ticari zekasını kullanıyor olabilir. Para kazanmak kolay değil. Baban da enayi değildir sonuçta. Vardır bir bildikleri, sen o konulara karışma.

Soruna cevap verecek olursam. Ben bakmam. Yağmurlu havada su vermem.

0|0
    0|0
    • Zaten bana karışma hakkı vermiyolar. Silahını kurcalarken sıkmış bacaģına. hatta bir ara oğluna çalışmayan tabanca getirmişti herkesin kafasına silahla vuruyordu yok ettik şükür ki.

• Babam yağcı deģil. istese titar birini hem daha az alır hemde saģdan soldan polisten karakoldan toplamaz. Keşke 5 kere ehliyetini verse. heralde hapis yatıyormuş. içiyo yolda. keşke ehliyetini verse de gidemese bir yere.

En İyi Kız Görüşü

• Baban safmış öyle birini bulsam bende bir şey yapmam.

0|0
    0|0
    • Valla eline bakıyolar babamın. bir ara bu konu gündeme gelmişti, aylık 3000tl maaşı olacaktı iki ailenin. onun çocukları bizim hakkımıza giremeyecekti. ama vazgeçtiler. Keşke olsaydı.

Erkekler Ne Diyor 4

• Şu ubere ağız tadiyla küfür
    ettim içim
    rahatladı ")))

0|0
    0|0
  • Bakarım be : D

0|0
    0|0
    • Hergün etli yemek ister 1m ilerdeki kumandayı almaz bebeleri ses çıkartıyo diye bize yollar. Valla kimse bakmaz ona.

• Kimseye iyi de davranmıyor. babaannemle büyükbabamla 1yıldır küs hala yüssüzce yanına gidiyor.

• Almam

0|0
    0|0
  • çok uzun valla yarısını okuyabildim :D

0|0
    0|0
    • Kısaca şerefsiz bir akrabam var.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...