En çok hangi aile fertleriyle?

En çok hangi aile fertleriyle?

Aile önemli bir kavramdır ya da aile falan yok bizde gibi cümleler söyleyen herkese soruyorum, ailenizle sorunlar yaşıyor musunuz? Aranızda bir iletişim kopukluğu var mı? En çok kiminle anlaşamazsınız? Ben en çok annemle anlaşamam, iletişim kopukluğuda vardır bizde. Ggenel olarak aile fertleri olarak hepimizde iletişim kopukluğu var. Ama buna rağmen dışarıya çok mutluyum gibi gösteriyorum, hiç sorunum yokmuş gibi, çok özgüvensiz hissediyorum kendimi falan filan işte. Siz de neler var?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence Türkiye'de bulunanların çoğunda var o durum. Bizim kuşak ile onların kuşak arasında çok fark var ve onlar bu duruma ayak uyduramıyorlar. En ufak bişey'de çatışmalar oluyor. Ben de anlaşamıyorum iletişim kopukluğu bizde de var en çok annemle galiba ben de. Düşünceleri uymuyor. Nasıl böyle düşünür , nasıl böyle hareket eder hangi devirde yasıyoruz dediğim zamanlar olmuyor değil. Kuşak farkı olsa gerek. Onların zamanında bırak teknolojiyi daha televizyon bile yokmuş. Renksiz televizyon geldiğinde bile havalara uçan bir nesilden bahsedince aslında onlara da hak vermemek elde değil gibi. :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok sık evde kalmadığım için tartışacak bir şey pek olmuyo ama annemle ara ara sürtüşme yaşıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kuzenlerle fazla diyaloğum var bir bitmediler

1|0
    0|0
  • bizde bağlar sağlamdır en az haftada bir kesin görüşülür genelde cuma akşamı standart

1|0
    0|0
  • 1 Abim
    2. Babam
    3. Annem
    4. Kardeşim
    Ben eskiden böyle değildim yaşarken oldum :)

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Yok çok şükür bekarken olurdu sonrasında toparladık dönemsel bişe geçer ailenin kusurlarını söylemede kimseye Zaman gelir yüzüne vurabilirler en iyisini yapıyorsun mutlu gözükerek sabırlı ol zamana bırak düzelir

1|0
    0|0
Yükleniyor...