Kendini seksileştirmeye, sıkılaştırmaya çalışan kadınlar neden çoğaldı?

Sorumlusu kim... neler? Cevabı çok mu uzaklarda...

0|1
22|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• ya dunyadakı hatunların cazıbesı oyle yaptı. emınım ben.
    yok saglık ıcın kosun vucudu gelıstırın yok soyle yasayın boyle fıt olun,
    yok dunya starları pırınc yıyor yesıl cay ıcıyor maydonozla arınıyor derken derken, bızde olduk bır tuhaf... turk toplumunun kımyasına aykırı bır formulezasyonun ıcınde bulduk kendımızı.
    jlo kalcalı, adrıana lıma formatlı hatunlar olabılmek ıcın ugrastık. durduk. halbukı genel toplumumuz bızım oylemı : ) basık, buyuk memelı , genıs kalcalı dolgun balıketlı hatunlardık. bıranda fasulye sırıgına dondurme cabası ıcıne gırdırdıler. hepsı ondan oldu. yoksa herkes halınden memnundu :P

2|2
    0|0
  • Özenti virüs gibi hızla yayılıyor

1|1
    0|0
  • Aklını kullanmak zor geliyor çünkü.

1|2
    0|0
  • Bence çoğalmadı.

0|1
    0|0
  • vücut yapan erkekler de çoğaldı aslında :)

2|1
    0|0
  • Açıkcası ben kendim için yapıyorum ne yapıyosam. O şu bu beni beğensin diye değilde kendimi kıyafetlerimin içinde rahat hissediyim diye. Bide yaşlılık var :)) spor sadece görüntüyü değil tüm sağlığınıda etkileyen bişey sonuçta. Şimdiden vücudumu hazırlamazsam o zaman yaşlılığımda çok çabuk yorulurum herşeyden, bir merdiven çıkınca nefes nefese kalmak istemiyorum. Ve hastalıkları daha çabuk yenebiliyo spor yapan insan. Anlayacağın konu çok daha farklı :)

1|1
    0|0
  • Küçüklükten empoze bkn. Barbi Bebek

2|1
    0|0
    • Nokta atışı bir sosyolojik tahlilde bulunmuşsun.
      Dövmeler de, sakizlardaki çıkartmalarla başlamıştı... Hiç bir şey masum değil vesselâm..

• Beyinleri küçülüp egoları büyüdüğü için

0|1
    0|0
  • Freud a göre 3-6 yaş arasındaki saplantılardan dolayı bazı kadınlar dişiliklerini ön plana çıkarmaya çalışır :/

0|1
    0|0
  • Kendine saygısı olan insan sağlığı ve fiziki görüntüsünü korumak için herşeyi yapar. .

Neyseki ben saygisizin tekiyim

1|0
    0|0
  • Şahsen ben evleneceğim adam için kendimce bir seyler yapiyorm :) yoksa başka bir amacım yok ;)

0|1
    0|0
  • Erkekler yüzünden sanırım..

0|1
    0|0
  • Kendimi daha iyi hissettiğim için yapıyorum hep vardı bu zaten.

0|0
    0|0
  • berbat görünüyorlar

0|0
    0|0
  • Medya sokakta göreceğin ortalama kadın görünümünü yerin dibine soktuğundan ortalama kadınlar kendini çirkin bulmaya başladı ve daha iyi hissetmek için artık daha bakımlılar. Çok doğal bir şey aslında bu.

0|0
    0|0
  • Kendilerini begendirme cabasidir heralde

0|0
    0|0
  • Sorumlusu erkekler.

0|0
    0|0
  • Erkekler yüzünden. Ota boka laf atıyorsunuz hiçbirşey beğenmiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Guzel olma cabasi iste

0|0
    0|0
  • Herkes sonra fotoyu atıp" ah, ne kadar inceldin, çıtırsın" diye artı bakışsal flört hoşuna gidiyor.

0|1
    0|0
  • Se*ksleşmeyi sakinleşmeye diye okudum ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Çünki erkekler 100 tl ye en güzelini seviyor

1|2
    0|0
  • sebebi yine kadınlar :) bir tayfa sıkı olalım diye ortaya atıldı diğer kadınlar da altta kalmamalıyım diyerek bu işe girişti :) unutmayın kadınlar bizim için değil kendileri için hazırlanır ve bakımlı olurlar... ;)

0|1
    0|0
  • Herkes memelerini on plana koyuyor
    Memeler seksilik veriyor
    Bizde istiyoruz meme
    Bizde seksi hatun istiyoruz
    Nerde;
    Atesli_hatun_34 nerdesssinnnnn?

0|1
    0|0
  • Hiç bozmayın böyle devam etsin
    Çok da sorgulamamak lazım

0|1
    0|0
  • Kanka 100 lira veriyorsun
    Kalıp çıktısı gibi kadın
    Ne trip atıyor ne caz yapıyor
    Daha makul geliyor
    İşin içinde Tercih edilmemesi gibi bir durum doğuyor.
    Ve kadını tek spor kıyaslamak yanlış olur. Daha çok global olmaya itiyor.

0|1
    0|0
  • hepsi koyun gıbı bırı nereye hepsı oraya , göze de hoş gelmiyorlar degıl hani orası ayrı

0|1
    0|0
  • Türk dizileri tabii

0|1
    0|0
  • neden çogalmasın kuru fasülye herkes güzel olmak ister. vucut yapmaya başlayan erkeklerde çogalı. bedenlerimiz bu evrende bizi sembol eden yapılar degil mi.

0|0
    0|0
  • Ya ne olacagdi?

0|0
    0|0
  • Ahlak kalmadi kardess

0|1
    0|0
  • Ozentilik

0|0
    0|0
  • Sanki biz erkekler yapmiyoruz sirf kizlar kaslarimi gorsun iki kizla daha cok cikayim diye spor salonlari kas yapmak isteyen abazanlarla doldu..

0|0
    0|0
  • aynı şekilde spor yapıp kendini şişirme peşinde erkeklerde arttı insanlar yüzeyselleşiyorda ondan

0|0
    0|0
  • Aga bunlarin sorumlusu benim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...