Güzel kadının entelektüel olmasına gerek var mı?

Hem güzel hem entelektüel kızları ise zaten yolun başında kapıyorlar. Onlar zaten genelde zengin ailelerin bireyleri oluyor ve senin hayat yolunda genelde karşına bile çıkmıyor. Yolda bile göremezsin yani.

0|1
19|13

En İyi Kız Görüşü

• kimse entellektuel olmak zorunda degil guzel cirkin yakisikli vs. gereklilik olarak gormuyorum.. once insan olalim insan olmayi beceremeyenler var daha.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Bu tespitinnze gore benim yalniz olmam dogal baya

0|1
    0|0
  • Güzellik bir yere kadar , hergün bakılan güzellik bir yerde aynılaşmaktan öteye gidemez. Entellektüel zekaya sahip bir insan dolu dolu vakit geçirebilirsiniz. Neyse ben bunları yazdım ama niye uzattım bilmiyorum. Hadi iyi eğlenceler.

0|1
    0|0
  • Hayir o kadar da emin olmamak gerek kapilmayanin disinda kaptirtmayan da var.
    Ayrica guzellik sus pus degil temizlik bakim zekilik cekiciliktir.

0|1
    0|0
  • Evet gerek var, aptal ve cahil olmaya gerek yok

0|1
    0|0
  • Yoktur bence çapkın.
    Hem sen evlenip napacan? Aynı evde yaşa sen 😄😄😄😄

0|1
    0|0
  • Nefes alsin yeterden baya ilerde bir tespit..

0|1
    0|0
  • Ben görüyorum yolda bazen ya arada denk geliyor oyleleri. d

0|1
    0|0
  • sen entelektüelsin ya yeter

0|1
    0|0
  • Ne güzelim ne entel bilmem ne.. ondan yalnızım zaar

0|0
    0|0
  • Entelektüel olmayı çok önemli bulup ahkam kesen insanlara şunu demek isterim.

Entellektüel değil, enteLektüel... daha yazamadığınız şeyi önemli bulur olmuşsunuz, vallahi pes.

0|0
    0|0
  • Bende olmadığını düşündüğüm 2 özellik. Yalnızlık iyidir😊

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı sevmiyorsa kitapla yürümeyi bilsin mantığı sanırım.. İyiymiş..

1|0
    0|0
  • Evet olmali. Aptal insanlar, kiz ya da erkek farketmez, cekilmiyor ya

0|0
    0|0
  • Gerek yok

0|0
    0|0
  • Super

0|0
    0|0
  • Hayır xjx

0|0
    0|0
  • Temel bilgileri kapsamalı. O kadar. Belli bir yaştan ama bırakılmalı çünkü ne karakter ne surat kalmaz.

0|0
    0|0
  • Size sormali lazim mi?
    Siz erkekler guzel kiz ararsiniz ama aptal olmasi problem olmaz genelde

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Entellektüel, (hadi lan ya da gelişkin bir müzik zevki diyeyim, çıtayı bıraz daha düşüreyim) olmayan kadının yanında üşüyorum. Ruhum ve beynim yalnızlık çekiyor..

0|1
    0|0
  • Güzel kadin entekkullel de olabilir entekkullel de olmayabilir.
    Bu doganin bize meymunlardan gel gelirken yasadigimiz evrimin mutantlasma suresincedeki ses hizinin bir de besi kadar ki hizla entekkulell kadin olabilir evet.

0|1
    0|0
  • "Hem güzel, hem kültürlü" demek istediniz sanırım. Çünkü entelektüellik çok farklı bir şey. Zaten Türkiye'deki entelektüel sayısı da kadın-erkek bir elin parmaklarını geçmez. Benim için de güzel olmasının yanı sıra kitap, müzik, sinema gibi alanlarda kaliteli tercihlerde bulunması yeterlidir.

0|1
    0|0
  • bazıları 5 saat bazıları 50 yıl içindir

1|1
    0|0
  • Entelektüelden kastımız nedir
    Bir kahveye 20 lira verip kendini entelektüel zannedecekse bize hiç uğramasın aga

0|0
    0|0
  • ALLAH (C. C.)'ın Yarattığı Her Kadın Güzeldir. Entellektüellik Farklı Bir Bakış Açısı Genelde Entellektüel Kadınlar Beğenilmezler.

0|0
    0|0
  • Bir kadının kendini geliştirebilmesi için illa zengin bir ailenin çocuğu olması gerekmiyor. Ama bizim türk kızları genelde okumayı etmeyi araştırmayı sevmedikleri için cahil gerizekalılar olarak kalıyorlar. Zengin aileler ise eğer tınakları ile çabalayarak o zenginliğe ulaşmışlar ise, kızlarına okumayı tevşik ediyorlar. Dil öğretiyorlar vesaire.

Ama ben orta halli bir aile kızının eğer kendi isterse kendini geliştirebileceğini düşünüyorum çünkü çevremde böyle çok kız var. Maşallah Allah nazarlardan saklasın onları.

0|0
    0|0
  • Var. canım bir kadınla seks ve dedikodu dışında bir şey yapamazsın.

0|0
    0|0
  • Cahil bir kadın ne kadar güzel olursa olsun ilgimi çekmiyor

0|0
    0|0
  • Güzel olması yetmiyor. Elbette entelektüel , mantıklı olacak. Mesela opera , sinema gibi tercihler önemli. Bazı arkadaşlarımız Türkiye'de az var demiş ama ben katılmıyorum. Bakılması gereken yerler önemli.

0|0
    0|0
  • Iyi kizlarin hepsi kapilmis kurutmuslar memleketi

0|0
    0|0
  • Tesbitin çok doğru. Hem güzel hem entellektüel kızlar zengin ailelerden çıkıyor. Onların sağından solundan geçmek rastlaşmak paslaşmak mümkün değil. Bizde arada kalanlarla idare ediyoruz. Yeterki güzel olsun salaklığa razıyım

0|0
    0|0
  • Hmm olabilir..

0|1
    0|0
Yükleniyor...