Keko kadınların çoğalmasının sebebi nedir ülkemizde?

türkiye'de iklim gereği entel kadın yetişmiyor. geçen yıl iç anadolu bölgesine ekilen entellerin neredeyse tamamı kurudu, bir kısmı da filizlendi ama gelişimini sağlayamadı. çıkış sağlayamayanların zarar görmesi muhtemel. önümüzdeki 15,20 günde yağışlar olursa bu zararı minimuma çekebiliriz.

1|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Keko erkeklerdir tabiki :D

0|1
    0|0
  • Keko erkekler ne olabilir ki 😅

0|1
    0|0
  • kro erkeklerin çoğalması asdafasf :D

0|1
    0|0
  • ciddi ciddi okudum :D

0|1
    0|0
  • İklimimiz ve topraklarımız elverişli bu tiplere

0|1
    0|0
  • Kafam karıştı :D

0|1
    0|0
  • Hmmm...

0|1
    0|0
  • kekolugu bir kisinin yetistigi cografyayla bagdastirmak ne Kadar adilce... kinanasica bir cümle olmus enteller nerden cikiyor sirf İzmir istanbuldan mi :O aman aman

0|0
    0|0
  • Bilemiyoeum😂

0|1
    0|0
  • Keko kizmi olur

0|0
    0|0
  • Fotosintez şart

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aynen ya vallaha çok doğru diyon abi. O kadar keko kaba pis kizlar varki. Yemin ediyorum geçenlerde nesli tükenen kiz kibar bilmem ne iyi kiza rastladim , gaesondu konuştuk falan hemen etkilendim. mesela niye? Turunun son örneği.:)

0|1
    0|0
  • Keko kadinlar olmali ki, keko kadinlarin varliginin bu saat diliminde yasayan evrenden gelen hain isinlarin onlara yarattigi X isinlarinin baslarina gecmesiylr keko kadinlari tam bir keko olmakla beraber malesef dedigin gibi filizlenemiyorlar.

0|1
    0|0
  • şu kızlara bir sevgili bul, tamamdır. mission completed!
    bu kadar basit hayat

0|1
    0|0
  • Eğitimsizler , her şeyi cinsel kimlikşerine saldıeı olarak sayıyorlar. Kendilerini geliştirmek yerine popüler olmanın peşindeler. o yüzden bizim ülkede bitmez kekolar , kezbanlar

0|1
    0|0
  • Ahaha benzetme harika olmus 😂

0|1
    0|0
  • kekolar çoğaldıkça bunların kızları ve kız kardeşleri de çoğalıyor elbette. sonuç olarak seviye düşüyor:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...