Yabanci bir insana Gülümsemekten cekinirmisiniz?

Gülümsemek kadar cekici bisey yok bence bayanlara makyajdan daha cok yakisiyor erkeklere de ayri bir sempatiklik katiyor bence.

Ama buna ragmen Gülümsemekte zorlaniyoruz halbuki surat asmaktan cok Daha kolay...

Otobus duraklarinda. Alisverisde. Sokakta yabanci insanlara Gülümsemekten cekiniyormusunuz? veya karsi cinse ön yargida bulunma korkusundan gülümsemeyi birakiyormusunuz?

Gülümsemek bulasici günümüzü kurtarir mutlu olmamizi saglar..😊😊Yabanci bir insana Gülümsemekten cekinirmisiniz?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle öyle beynimizde ayna nöronları denen sinirsel bir yapı var. Bu yapı sayesinde empati kurabiliyoruz yani şöyle ki; karşımızda gülen birini gördüğümüzde sanki biz gülüyormuşuz gibi tepki ve etki gösteriyor beynimiz. Bu açıdan kesinliklei insanların birbirlerini mutlu görmeye ve gülümsemeye ihtiyacı var.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yoo gulumsemenin nesi kotu herkes gulumsese keske

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Hayırrr Mutlu olurum mm

1|0
    0|0
  • ben gülümserim :)

1|0
    0|0
  • yok ben gülümserim eğer moralim iyiyse, yabancı falan dinlemem

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • bunu çok düşünürüm çok hoş bir şeydir. küçük şehirlerde olur genelde tanımayan insanlar birbirine selam verir, yurt dışında da size gülümseyen insanlar görebilirsiniz ama ülkemizde genelde birbirini dövecekmiş gibi bakıyor insanlar. kız gülümsese aha iş attı karı diye hallenecek adam. adam gülümsese aha yazıyo bana diyecek kadın. ama bence hoş bişey. hayır işlerinde birbirinizle yarışınız derler

0|0
    0|0
  • Bir gülüşü var ben sizlere ömür

1|0
    0|0
  • Çekinmem. Gülmek güzeldir, birazda saftır.

0|0
    0|0
  • Cekinmem.:)

0|0
    0|0
  • Çekinmem.

0|0
    0|0
  • gülmeye çalışırım sürekli :D şuandada yaptığım gibi

0|0
    0|0
  • yapım geregi gülümser bir kişiliğe sahip olduğum için çekinmem heralde ama verdiği tepkiye göre utanirm :)

0|0
    0|0
    • Verdigi tepkiyi önemsiyorsun yani? ☺

Sadece gülümsemek karsi tarafin tepkisini beklemeden yoluna devam etmek daha kolay eger utaniyorsan ☺

• Nerelerdesin :(

• Sana mesajda atamiyorum level im düşük olduğu için :(

• guler yuzluyum herkese

0|0
    0|0
  • ben barmenim yabancılara gülümsemekten gamzelerim oldu a q

0|0
    0|0
  • Türkiye de yaşayıpta gülümseyen insan türkiye de yaşamıyordur.. :P

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle cekinmek ve onyargi olustirmamak icindid. Malum bizim toplumda onyargi en onde :)

0|0
    0|0
  • Gülümsemek sadaka gibidir

0|0
    0|0
  • senin göğüsleri büyükse gülümserim sıkıntı yok sıırıtırım :D

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Çekinmem ben gülümseyerek bakar zaten gözlerim

0|0
    0|0
  • Çekinmem.

0|0
    0|0
    • ilk gülüsü genelde senmi verirsin yoksa karsi tarafdanmi beklersin?

• @salihch katiliyorum 👌

• ya ben bişey paylaştim kimse yorum yapmadı daha :( :(

• Çocuklara gülümserim

0|0
    0|0
Yükleniyor...