Evinizde huzurlu ve mutlu musunuz? bunun tum yasaminiz boyunca onemini biliyor musunuz?

Evinizde mutluysaniz heryerde mutlusunuzdur. Hersey sizi mutlu edebilir ama evinizde mutsuzsaniz hep disarda aradiginiz mutlulugu bulamadiginizda huzursuz ve mutsuz olursunuz her yerde iste , arkadas yaninda, gezerken gulerken bile.. katiliyor musunuz bana?☺

0|1
3|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum sana. Evimde çok mutluyum, huzurluyum. Eskiden böyle değildi ve hep diken üstündeydim mutsuzdum her ortamda. Şimdi öyle değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Aslında tam olarak mutluluğun kaynağını bilmek gerekir, mutluluk her yerdedir, evde, arabada , okulda , işyerinde , doğada parklarda kısacası her yerde... Mutluluğun tek sebebi senindir,

0|0
    0|0
    • Mutlulugun kaynagi aileden gelir

• Evet haklisin da onlari yazmadim bile olmasi gereken birsey bu ikk Allah sonra kendim vs.. aile herseyin basi kaynagi demek istedigim

• Evet , hayata gözlerimizi onların sıcaklığında acariz çünkü, küçücük bedenimiz ilgi ve sevgiyle büyür, fakat aile yoksa ya da aile parçalı ise, hep eksikliğini duyariz...

• Mutluyum benn

0|0
    0|0
  • Mutluuuuuuuuyummm hemde çooooooooooook

0|0
    0|0
  • Huzurluyum

0|0
    0|0
  • Idare eder

0|0
    0|0
  • Allaha şükür

0|0
    0|0
  • tek başıma yaşarım yıllardır o yüzden mutsuzluğu kapımdan sokmam içeri

0|0
    0|0
  • Hepsi bağımsız bence

0|0
    0|0
  • Yalnız yasadıgımdan super evet

0|0
    0|0
  • Ev mi o ne ya ne evi ev nerde

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum

0|0
    0|0
  • hayır tabikide

0|0
    0|0
  • aynen...

0|0
    0|0
  • Aynen öyle. Bazen ailen s*ker hayatını.

0|0
    0|0
    • Yazdigin kelime kotu birsey degil bunu kotu anlamlarda kullanmayin bir estetigi olsun kelimenin. senin ailen senin imtihanin yani sen sabir gostereceksin ustelik ne kadar kotu olursa olsun ailendir seni dusunen yine ve sadece

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Evdeki huzur zenginlik budur!

0|1
    0|0
  • Huzurluyum çok şükür

0|0
    0|0
Yükleniyor...