Biraz uzun ama okuyup yardım eder misiniz lütfen?

vandan akrabamız bile olmayan bir aile geldi yani ailenin bir kısmı. adam ve 3 kızı. çok uzak bir akrabamızın komşularıymış. vanda evleri varmış ama istanbula gelmeleri gerekmiş ve burda kimseleri yokmuş. durumları kötü değil. amcam asgari ücretle 3 çocuk okutan ve kirada yaşayan bir adam ve bir ay boyunca onlarda kaldılar. kendilerine ev kiraladılar ama eve ne zaman geçerlerse kira o zaman başlayacaktı çıkmak bilmediler. büyük kız 24 yaşında ve 4 sene önce de bizde 10 gün kalmışlığı var bana kazık atmıştı o yüzden şu an soğuk davranıyorum. kiraladıkları ev bize 2 araba uzakta ama tutturdu bize yakın iş buldu. sürekli bize geliyor. neyse geldiği gün annem dedi ki kızım bak biz yabancıyız laf olur bir hafta falan kalabilirsin tabi ama fazlası olmaz. . kız gidip babama senin karın bana bizde bu gece kalabilirsin ama yarından sonra bu eve uğrama bile dedi demiş. babam gelip bize kızdı çok kavga ettik. sürekli kızı savunuyor bana bağırıyor. ygsden önceki gün babama okuluma bakalım sınav günü kolay bulayım dedim gelmedi yorgunum diyip. ama kızı alışverişe götürüyor sürekli whatsapptan eve vardın mı naptın falan diyor yemek yediriyor. zoruma gitmeye başladı artık. bir de kız bana sürekli laf sokuyor kendisi 150 ben 160 ama bana kısasın eskiden güzeldin noldu sana falan diyor

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Olay anlatışından insanın aklına bin bir kötü senaryo geliyor. Baban kaç yaşında?

0|0
    0|0
    • kırk beş

• akrabalar da biliyo işte amcamlarda kaldılar bir ay falan bir şey diyemiyolar

• Vay Taş Fırın Baba Vakası desene...
      Düşünmemeye gayret et okumana hayatını kurmana odaklan

En İyi Kız Görüşü

• Baban kıza yanıyor mu ne😊

1|0
    0|0
    • sanmıyorum lafını açar gibi oldum utanmıyo musun kızım yaşında dedi

• ya dedim ki yeter kıza bizden çok değer veriyosun o da dedi ki ne değer vericem elin yabancısına dedim yabancı değil dostun ama orda kankalık anlamında dost dedim o yanlış anlayıp öyle dedi

• Gelişme var mi

Erkekler Ne Diyor 1

• Babanlanla anenın arasın nasıl

0|0
    0|0
    • kötü sürekli annemle dalga geçiyor sen okumadın yaşlandın çirkinleştin falan

• Bilirsin baban annen bakmaz yanı iliskiye gırmez
      O sekılde bellı olur

• Dar mı gıyo

Kızlar Ne Diyor 1

• Koz çok gıcıkmış. Babanda misafir diye davranıyor olabilir

0|0
    0|0
    • evet ama bıktım benle sınav yerime bile gelmedi kızı alışverişe götürüyor. elim kan toplamıştı buz koy dedi kızın şekeri mi ne düşmüş dün hastaneye götürmüş

• Sana karışsın ki sen suçlu olma

• tamamdır

Yükleniyor...