Sadece içimi dökmek istedim isteyen okur sizin dusunceleri almak isterim?

Günlerim hep aynı geçiyo annem hep beni ablamin yanına yolluyor çünkü yigenime bakicak insan yokmus ablamin çalışması lazımmış yani her günüm aynı yemek yiyorum yigenime bakıyorum yani butun gün koyde 4 duvar arasındayım 1-2 sene once 58 kilo yüzünde hiç sivilce olmayan bakımlı ve ozguvenli bir kızdım cevremde baya genisti Şu an ise o zaman 66 yüzü sivilce dolu biri oldum ve ben daha 18 yaşıma yeni girdim aileme bunu anlatamiyorum dinlemiyorlar anlatmaya çalışsam bencil yigenine bakmak istemeyen biri oluyorum ama olay o değil ben onu cok seviyorum sadece hergün köy 4 duvar arasinda gordüğüm insanlar aynı piskolojim bozuluyor ve bu görünüşüme yansıyor.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• empati kurdumda hak veriyorum sana.
    bence bunu söyle yani anlat, seninde bir canın var öyle değil mi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sabret güzelim dua et belkide buda senin sınavındır geçecektir elbette ki. Gerçi Afrikadaki çocuklar yıllardır aynı durumu yaşıyorlar geçmiyor onların ki ama :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yaşamın siradanligi seni fazlasıyla bunaltmiş gorunuyor , yapman gerekenler var elbette bunun yollarını bulabiliriz

1|0
    0|0
  • Anlıyorum seni. Senin ruh halin özgür ama dort duvar arasinda olunca üzüntü ve öfke yapiyor. Koyde zaten sosyallik azdir anliyorum dedigini arkadas edinmeye calis sehire git arada sirada

1|0
    0|0
  • kilo ve sivilcelerinin köye gidip yiğenine bakman yüzünden olduğunu sanmıyorum, bluğ çağına girmişsin ondandır muhtemel.

0|0
    0|0
    • Yok zaten o başka bişey çok seviyorum onu bide cok bilmiş bacak kadar boyu var türlü türlü huyu var onla alakali degildir genelde sıkıntıdan olan bir varlık sivilce sadece blug çağında olanlara ozel değil 25-30 yaslarinda bile 1 tane görülen birsey diyorum ya piskolojim bozuldu ben genelde gezen biriydim birden boyle olunca

• Tepeler var ama oraya arabayla gidiliyor ayrıca burda kahve önünden gecmek ayıpmış ne kadar saçma bakkalarin ora full kahve ayrıca o tepelere erkek olmadan çıkılırsa Fatmagülun sucu ne 2 oluruz

• o derece diyorsun yani.
      tamam canım anladım ben ortamı. sıkıntılıymış harbiden.

• Eeee sende kurtul o zaman o evden üni olur vs.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...