Bazı erkekler çok duygusuz.. Ama bazılarımız?

Arkadaşlar bir erkek olarak yazıyorum.

Özellikle lisede yaşadım bunları.. Sevgilisi olan bir arkadaşım vardı kıza seviyorum ayağına falan kandırıyordu resmen.. Arada yanımıza geliyordu yenge biz yine saygılıydık yani. Ben diyim ya da bilemiyorum. Gittikten sonra geçen şöyle yaptım, yarın böyle yapacağım vs.

Genellikle erkekler boşa umut verir kandırır sizi. Bu yüzden amacınız vur patlasın çal oynasınsa hemen atlayın böylelerin kucağına.. He yok ben sevilmek, sevmek istiyorum derseniz bekleyin.. Yalnızım diye isyan etmeyin.. İnanın biri sizi kullanıp atarsa yalnız kalmaktan daha çok acıtır canınızı..

Bu erkekleri anlayamıyorum, bir erkek olarak.. Bu tip erkeklerin aynısının kız versiyonuda var ama onlardan hiç bahsetmek istemiyorum. Genel olarak biz erkekler alttakini düşünürüz. Bu yüzden gurursuz, her türlü adiliği yapabiliriz. Ben yapmadım, yapmam da..

Gel gelelim aramızda gerçekten iyiler var.

Bunlar genellike lise zamanında sessiz olan, kenarda oturan çocuklardır. Kimselere zararları olmaz! Bahsettiğim erkekler tarafından alay konusu olurlar ve kızlar yanında olsun, erkek ortamında olsun küçük düşürünürler. Sırf o bahsettiğim erkekler kızları etkilesin diye..

O çocuk içine kapanır.. Hele arkadaşı yoksa vay haline.. Güvenemez kimseye.. Sever ama söyleyemez..

Çünkü bu lise döneminde yaşadıkları travmatik bir etki bırakmıştır onda..

Ha bir cesaret söylerseler de reddedilirler.. Neden mi? Çünkü aptal aşıktırlar. Her dediğini yaparlar kızların ve çoğu kız genelleme yapmak istemiyorum, kullanır bu çocuğumuzu..

Sonra yine bir hayal kırıklığına uğrar. Üzülür.. Üzmeyin kızlar böyle erkekleri üzmeyin..

Ben üzüldüm. Hemde çok.. Son mesajlarımda küfür etmem, kaba davranmam gerekiyorken yine süt dökmüş kedi gibi egosunu tatmin ettim. Kaybeden yine ben oldum..

Güncellemeler:
Okumaya üşenmeseniz iyidi

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok samimi yazmissin teşekkür ederim işte bu yüzden o kenarda duran sessiz insanlara yöneliyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bazır erkekler odun oluyorrr

0|1
    0|0
Yükleniyor...