Buradaki erkeklerin site de olma sebebi nedir sizce?

sohbet mi, arayış mı, tutku mu, abazalık mı, yoksa karısını veya sevgilisini takip etmek mi, sizce hangisi, benim sebebim yeni insanlar tanıyıp arkadaşlıklar kurmaktı ama sıkıldım galiba

1|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Bu sitede 40 üstü ise biraz abazanlik 30 ise dalga tecrübe konusturma 20 25 ise tanışma bilgilenme 15 20 ise merak 😂

0|0
    0|0
    • 40 üstü bence her şeye doymuştur, ama diğerlerine katılıyorum, ben hangi kategorideyim acaba

• Doğrudur sen yaşadığın tecrübelere istinaden ben yaşadıklarıma istinaden 😊 ama abaza lık tabiki tek erkekte değil ben onu kasdetmdim yaş olarak kasdettim hani tabiki bu sitede olan bayanların bir çoğunda da aşırı istek olduğundan bazıları ogrenme bazıları dalgasına hepsinden var yani

• aynen öyle, bir zamanlar hatta haydar dümen gibi hissettim kendimi :) o nedenle engellerim, tamam tecrübe sahibiyim ama öğrenecekse doğol sorular sorsun, gerisini annesine ya da evli ablasına sormalı bence. sadece bir kız tertemizdi, uzunda konuştuk iyiki varsın diyecek kadar da öğrettim ona bir şeyler doğal şeyler tabi. ama o evlendi ve bitirdik zaten, mutlu olsun inşallah.

Kızlar Ne Diyor 3

• hepsinden var.

0|1
    0|0
  • Benimde en merak ettigim sey bu. Eski erkek arkadasimi bu sitede basmistim sadece eglendigini soylemisti.. Ama genelde kizlara mesajlar falan atilmis tabii. Bu sebepten ayrildik simdi ben bagimlisi oldum :)

0|0
    0|0
    • bende googleden bir sorunun cavabını ararken kemdimi burada buldum :)

• Guzel bir platform ozellikle bayanlar icin aklimizdaki sorulari gonul rahatligiyla soruyoruz buraya. Ama erkekler daha farkli amaclarda bu sitede.

• farkındayım sorularım 3 ya da 5 kişi ile sınırlı kalıyor, ama kötü ve ahlaklız sorularda 40 50 kisi hücum ediyor.

• Can sıkıntısıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...