Dünyanın En Çok Küfür Kullanan Milleti Hangisi Sizce?

Yani Ben Biziz diye düşnüüyorm 5 yaşında ki çocuktan tut 60 yaşındaki adama kadar küfür sakız gibi dolanıyor ağızımızda sözde Müslüman ülkeyiz insanca küfürsüz tartışamıyor ve ana bacı sövüyoruz ve bunu marifet sayıyıoruz yazık değil mi sizce sorun aileden mi kaynaklıyor?

• Sırbistan
    2% (1)9% (3)5% (4)Oy Ver
  • Türkiye
    71% (29)50% (16)62% (45)Oy Ver
  • Yunanistan
    5% (2)0% (0)3% (2)Oy Ver
  • İtalya
    0% (0)3% (1)1% (1)Oy Ver
  • Fransa
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Amerika
    22% (9)38% (12)29% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye diyenler var, vurun beni.

1|0
    0|0
    • Neden gayet küfür kullanan bir ülkeyiz.

• Bak o huyları iyi bizimkiler ana bacı sövüyorlar ya o çok kötü ya.

En İyi Kız Görüşü

• türkiye

1|0
    0|0
    • Diğer ülkeleri gördün mü küfür kullanmıyorlarmıymış onlar :D

Erkekler Ne Diyor 9

• diğer ulkeleri bilmeden konusmak saglıklı değil knk

1|0
    0|0
    • Oda doğru. Ama malesef çok kullanıyoruz biz batı için normalde Müslüman bir ülke için kötü birşey.

• evet maalesef...

• amerika adamların tv sinde bile küfür kıyamet nasıl türkler olur bizde kadın yanında çocuk yaşlı yanında bile küfürlü konuşmayı edepsizlik hayasızlık terbiyesizlik sayar ve dışlarlar

1|0
    0|0
    • Sen galiba kendi yaşıt ve üzerlerinle hep takılıyorsun yeni nesili görmen lazım bence 19 yaşındayım ben bizim sınıfı gör kızlar mkk kelimesi var ya sakız gibi ağızlarda erkekleri söylemek bile istemiyorm birbirlerinin annelerine küfür ederk konşyrlar ve birşey demiyorlar eskiden olsa kavga hatta cinayet sebebi galba Amerika dizilerini filmlerini izleye izleye onlardan beter olduk.

• Yok canım estafullah nerden öyle bir kanaate vardınız ki? Ben genel olarak konuşyrm şahsi değil.

• tamam kuzum gergin olmasın eğlenceli olsun ortam diye dedim :)

• bati da normaldir küfür.. annesine babasina küfür edenler de var buralarda..

1|0
    0|0
    • Ama bizim için normal değil olmaması lazım Müslüman bir ülkede yazık ya ana bacı sövenler ver sözde arkadaşlar bide bunlar.

• Oradaki insanlar nasıl genel olarak. Bizim gibiler mi yoksa daha az mı küfür kullanıyorlar gerçi Amerika'ya bağlı bir ülke kesin kullanıyorlardır :D

• küfür var günlük hayatta.. ben ederdim, simdi etmiyorum.. sevmem. Insanlar umursamaz diyebilirim. Yani irkcisi filan var ama, herkes istedigini yapmakta özgür.. ben sevmiyorum açikcasi..

• Bütün ülkeler eşit seviyede küfürbazdır. Sadece söyleyiş tarzları farklıdır.
    Ne orjinal küfürler duydum.

0|0
    0|0
  • Türkiye bence :D

0|0
    0|0
  • tabiki türkler. önce aynaya bakmak lazım asdadsadsada...

0|0
    0|0
  • Kesin biz kullanıyoruzdur :)

0|0
    0|0
  • hiç Amerikan filmi seyretmedin mi?

0|0
    0|0
  • Ben amerikada calistim 6 ay calisanlar patronlarina bile f*ck muck diyor :D

Not : Ciddiyim

1|0
    0|0
    • ahahha iyiymiş :D

• Fucking (Lanet olası, Tanrı'nın belası) demek.
      f*ck you (Cehenneme kadar yolun var!, Canın cehenneme !) olabiliyor.
      Eğer şahıs girerse işin içine söyleyişe bağlı olarak küfür diyebiliriz :D

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...