Türk halkı neden kandırılıyor?

PKK helikopteri düşürüyor, basın "teknik arızadan dolayı" düştü diyor. Bu kaç oldu?

1|1
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Halk ot cekmis gibi tv izleyip olaylari zombi kivaminda yorumluyorsa tv kanallarina da yalan soylemek duser, nasil olsa bakan kisilerin %80'i olmustur deyip geciyor. Turkiye'de insanlarin hakettigi de bence bundan fazlasi degil...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Çünkü basın özgür değil basın uşak basın artık dikkate alınmaması gereken bir organ ve insanlarımız koyun. Koyun napılır? Güdülür, köpek önde o arkada sürüye ayak uydurur. Yapsınlar daha fazlasını yapsınlar müstehaktır Türk halkına.

0|2
    0|0
  • İnsanları telaşlandırmak istemiyorlar. İnsanlarda korku yaratmak istemiyorlar. PKK'nın istediği de bu zaten, halkı korkutmak, güçlü olduklarını göstermek. Fakat bunu basına yansıtmamak ne kadar doğru onu bilemiyorum.

0|0
    0|0
    • Birak allasen. Kilis'de hergun bomba patliyor, Ankara'da cani isteyen intihar saldiisiyla 100 kisiyi olduruyor, Sultanahmet meydaninda saldiri oluyor 30 turist oluyor.

Tuk bunlar olurken daha korkmayacaksan zikerler boyle ulkeyi.

Milletin bilgilerini sinirlandirmaya calisiyorlar ki dusuncelerini kontrol edebilsinler.

• @Ragnar_Lodbrok Evet haklısın, ben sadece yapılan "basın sansürüne" kendimce bir açıklama getirmeye çalıştım.

Erkekler Ne Diyor 9

• Hem suzme mal olup hem de ustune kendini akilli dandigi icin.

0|1
    0|0
  • Türkiye de gerçek olan nedir sizce? Her şey yalan ve sahtekarlık üzerine kurulu.. Kara bildikleriniz ak, ak bildikleriniz muhtemelen karadır. Ama aptallık bir maden olsa halkımız bu konuda liderliği dünyanın hiç bir ülkesine kaptırmazdı.

0|0
    0|0
  • bir de her zaman 30 32 terörist öldürülüyor bunu unuttun hepsi yalan başka bir şey değil ezberlemişler kandili bombalamayı

0|0
    0|0
  • panik haline sokmamak için insanları veya kargaşa olmasın diye ne beliyordunuz türk halkımı tek bundan muzdarip her ülkede bu var :)

0|0
    0|0
  • Psikolojik savaş,

0|0
    0|0
  • kesin bir şey yok. eğer öyle olsaydı muhalif basın bunu hemen diline dolardı

0|0
    0|0
  • böyle halk bulmuslar trollemeden duramıyolar işte :DDD

0|0
    0|0
  • basına baskının başka ne nedeni olabilirdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...