Duygularımızı belli etmemek için neler yapmamız gerekir?

Sorumdan da anlaşılacağı gibi, duygularımızı belli etmemek için neler yapmak lazım? Ben çok hassas bir insanım ve günlük ilişkileri de hiçbir zaman kabul etmedim, etmem, çünkü hep kendime zarar verdim. Olması için kendimi çok kastım her şeyde. Bundan 2 yıl önce insan girdi hayatıma, onu çok sevmiştim ve uyumlu olabilmek için çok uğraştım ama başaramadım, başaramayınca da içime döndüm ve kendim gibi olmam gerektiğini fark ettim ve bundan sonra kim ne derse desin kendim gibi kalmaya çalışacağım ! Fikirlerinizi merak ediyorum ! Teşekkürler ;)

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• duygularını gizlememelisin. uzun süredir görüştüğün kişiden de henüz tanıştığın kişiden de. ne duygularını ne de kendin hakkında karşındakinin bilmesi gerektiğini düşündüğün, veya onun bilmek isteyeceği hiç bir şeyi saklamamalısın. evet kendin olmalı ve kendini değiştirmemelisin. çünkü kendini karşındaki için değiştirirsen karşındaki o değiştirdiğin kişiliğini sen olarak görür ve ondan hoşlanır. sonuçta sen mutsuz olursun ve bir süre sonra artık dayanamaz kendi özüne döner karşındakini de mutsuz edersin. önceki ilişkilerimden gözlemlerim bunlar ve ne olursa olsun kendin ol çünkü karşındaki seni kendin olduğun için sevmiyorsa kesinlikle ilişkiye de devam etmemelisin

1|0
    0|0
    • Ben zarar görürüm tekrar aynı şeyi yaşarım kaygısı var üzerimde inanılmaz bir kaygı içindeyim. Nasıl güvenicem şimdi hiçbir fikrim yok! Sırf onun için değişip bu saatten sonra mutsuz olmak istemiyorum! Ve değişmeyeceğim !

En İyi Kız Görüşü

• Tek tavsiyem olucak : kadın gibi davran erkek gibi düşün

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Merhaba bence senin sorunun toplum tarafından kabul edilmeme fobisi. Bence duyguları gizlemek çok saçma bir olgu çünkü duygu kavramı insanı haybandan ayıran en temel şeylerden biri eğer sorunu şu şekilde düzeltecek olursak “karakterimden memnun değilim” bunun için sana ufkunu genişletmeni öneririm genel kültürünü artırabilir kitap okuyabilir bilim felsefe tarih psikoloji gibi konularda araştırma yapabilirsin. Yani dicem şu ki kendini yeniden inşa edebilirsin. ;)

1|0
    0|0
  • Duygularını belli etmemek tatmin edecek mi?

(Kalpsiz birine dönüşeceksin, çok da iyi hissettirmiyor benden söylemesi. Zamanla iyi hislerini ve duyarlılığını da kaybediyorsun.)

1|0
    0|0
    • Beni zaten zorlayan husus nedir biliyor musunuz? Çevremdeki insanların duygularımı anlayamaması böyle affedersiniz ÖKÜZ gibi davranmaları beni zorluyor. O yüzden bende çevremde kendi dengimdeki insanlarla oluyorum mecburen...

• Belli etmem ztn

0|0
    0|0
  • etmicen işte içine atıcan

0|0
    0|0
  • Saklama bence

0|0
    0|0
  • Dışa vuramam kahretsin

0|0
    0|0
  • konuşmamız :D

0|0
    0|0
  • önemseme

0|0
    0|0
  • Ben duygularımı saklayamam. Yani millet nasıl saklıyor bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Duygularını belli et ama bu kendine zarar getirecek kadar büyük boyutta olmasın.

0|0
    0|0
  • Ölü taklidi yapman kafi..

0|0
    0|0
  • Az konuşmamız

0|0
    0|0
  • Sakin olmak yeterli

0|0
    0|0
  • gözlerine bakarım doyasıyaaa

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Duyguların olmamalı ajksdbhasfb
    Duygularını belli etmek istemediğin yerde kendine sürekli belli etmenin bir şeye yaramayacağını söyle

0|0
    0|0
  • Yolunu bulabilirsen bana da söyle olur mu

0|0
    0|0
Yükleniyor...