Toplu taşımada en çok rahatsız oldugunuz şeyler neler?

Bazen halk otobuslerinde gitmek bize eziyet gibi gelir. Her insanin rahatsiz oldugu birseyler mutlaka vardir. Mesela ben daha binmeni bile beklemeden otobusu suren soforlerden inmene bile firsat vermeden kapiyi kapatan anlayissiz soforlere uyuz oluyorum. sirf onlar yuzunden bir gun kaza yapiyordum. Peki siz otobuslerde neleri sevmezsiniz?

0|0
28|29

En İyi Erkek Görüşü

• Az once tramvayla donerken, yanina oturdugum turbanli hanimin telefonuyla oynarken "Aa whatsapp" dedim.
    Ki baba herkes kafayi telefona gomuyor daraliyorum. Lan belki sohbet acilir gelene kadar cene calariz dedik bosa gitti.

Facebook satin aldiktan sonra ucretsiz oldu sanirim dedim. Yine bakti bakti sustu.

Biraz zaman gecti "Telefonuna baktigim icin kizmadin umarim?"dedim, bunu duymasina ragmen 2 kere tekrar ettim "Gotune essek siki girmis"gibi kasilmasindan gina geldi kaltim baska yere oturdum.
    Bazen kafa hatunlar denk geliyorda bu turbanlilarin alayinda ariza var.
    Ulan whatsappi face mi almis diyoz, sabki soruyu yaninda ki koltuk soruyor gibi cins cins hallere kasintilara giriyorlar.

Bu insanlarla afedersiniz sicmaya gidilmez.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• ya arkada yer varken öne kümelenen yolcularda oldukça sinir bozucu

0|0
    0|0
  • Yaz mevsimi geliyor... Yine temizliğine, hijyenine dikkat etmeyenlerin ter kokularını koklayacağız :/

0|0
    0|0
  • Aceleci yolcular, inmeni beklemeden üstüne yürürler.

0|0
    0|0
  • bursada oturuyorum halk otobüsünün belirli bir mesafesi olması lazım trafik kuralları emniyet kemerinizi takın der ayakta yolcuyu kabul etmez konu halk otobüsü olunca serbest mesafe 50 kilometre bunun adı halk otobüsü toplu taşımalarda genellik le bayanların erkekleri sıkıştırdığını gördüm hatta erkekler tacizci görünmemek için en uç noktaya kaçıyo bayanda erkeğin üstüne gele gele erkeği sıkıştırıyo

0|0
    0|0
  • Abazalar

0|0
    0|0
  • Ttt kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Ankara da , yaşlılara otobüs bedava dedeler hunharca alemlere akıyor. Aksama kadar fıldır fıldır o cami senin, bu yatır benim geziyorlar, otobuse binince dizleri titriyor 😂

0|0
    0|0
    • O sadece Ankara'da değil Türkiye'nin her yerinde yaşlılara ücretsiz

• Tampon darbesi vuran teyzeleri sevmem 😂 Ne kadar kenara cekilmeye çalışsam da fena çarpiyolar biktim yav :D

0|0
    0|0
  • ceset kokusundan şikayetçiyim

0|0
    0|0
  • fortçu dayılar knk meşhur

0|0
    0|0
  • Bana yer vermelerine uyuz oluyorum sjsjj cidden ama

1|0
    0|0
  • koskoca otobüste gelıp benım basımda dakıkalarca bekliyorlar ya ayar oluyorum

0|0
    0|0
  • ben en cok kendınden buyuk ve yuklu bayanlara yer vermeyen ınsanlardan rahatsız oluorum o an onların agzına yapıstırasım gelıyo

0|1
    0|0
  • Daha dün Ada'm kızın kalçalarına değdiriyordu bende gittim yanına bıraktım elindeki evrakları buna bir kafa çaktım beni ön kapıdan o kardeşim nu da arka kapıdan kovdular yılda bir binerim oda hep olay olur

0|0
    0|0
    • En ahlak zabitasi misin lan? Usulca sokulur "Hanfendi hersey yolunda mi? Dersin, yolunda cevabini alirsan isine donersin.
      Yok rahatsiz edildigini dile getirirse "Aa kuzen? Naber ya?"diye hatuna goz atarak tanisiyormussunuz muamelesiyle adami uzaklastirirsiniz.
      Olmadi arkadasim olmuyor ayip kaciyor sana yakizmaz diye uslubunca soylersin.
      Kahramanlik cengaverlik taslamayin adamin canini sikmayin. Kiz rahatsiz oluyor ya da zevk aliyor bilinmez ama milleyin huzurunu hir gur cilararak kacirmaya hakkin yok.

• @Negative_Creep sana ne hayırdır kendini mi gördün anlattığım şeyde yaprak

• Teyzenin birisi geöerken bana dirsek atmıştı
    bir keresinde yolda giderken otobüs fren sıktı tarafmdaki kız koluma tutunmuştı

0|0
    0|0
  • Herkesin senden yer beklemesi, genç olup da oturan herkese tip tip bakılması.

0|0
    0|0
  • Hangi birini söyleyeyim ki !

0|0
    0|0
  • Tıka basa insan doldurması koltuk sayısı nekadarsa okadar kişi al

0|0
    0|0
  • Toplu taşıma kullanmiyorum

0|0
    0|0
  • Ciddiyim yaşlılara yer verilmemesi

0|0
    0|0
  • Toplu taşımaya binmiyorum.

0|0
    0|0
  • toplu taşıma kullanmıyorum...

0|0
    0|0
  • hamile ve yaşlılara yer verilmemesi

0|0
    0|0
  • Yaşlılara yer vermemek için görmezden gelen ergen ler rahat edici

0|0
    0|0
  • Ter kokusu :(((

0|0
    0|0
  • bizide anlayın ama aşama kadar direksiyon sallıyoz

0|0
    0|0
    • Kusura bakmayın ama sozum meclisten dışarı ama bazilariniz gerçekten çok anlayissiz dusunsenize ben daha arabanın basamağına yeni ayağımı atmıştım adam gaza basiyor az kalsin dusup arabanın altında eziliyordum

• Üni otobüsleri ile ayni güzergahta okulumuz vardı. Otobüsle dönüyorduk saolsun belediye bu kadar yoğunluğa rağmen ek sefer koymuyordu. Yuksek okulda ayni güzergahta olunca şehirler arası otobüsten daha çok yolcu alıyordu otobüs. Otobüs dediğim de minibüs yani. Ufacık araca 50 kişi biniyorduk inerken hamile kalan vardı ya. Bende kim vurduya gidiyordum 😄😄

0|0
    0|0
  • yaşlılar..
    bütün koltukların onlara tahsis edildiğini
    ve o otobüsün kendi vergisiyle alındığını düşündüğü için sahiplenmeleri...
    ayrıca otobüsler bedava olduğu için gerekli gereksiz binmeleri..
    en önemlisi de ; kimseye saygı duymamaları...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Yaşlılara kalkmayan insanlar , ayaklarını koltuklara koyan saygısız insanlar, içerisi tıklım tıklım karabalık olduğunu gördüğünde bile çantasını kaldırmayan benciller ve arkadan sarılmaya çalışan sapıklar. Bu insanlara tek tavsiyem araba alsınlar :).

0|1
    0|0
  • Cam kenarındaki bir ben VS teyze... Teyze ''oo hazır kız var '' diyip sağ tarafımı sıvazlıyarak oturuyor. Hatta kucağım oturuyor. İyi ki kızım yani. Kız namına bir şey bırakmıyorlar.

0|0
    0|0
  • Otobüs pek kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • çok kalabalık olması

0|0
    0|0
  • Çok kalabalıktı bir gün otobüs. İnecekler insinler diye benim de inip onlara yol vermem gerekiyordu. Sırt çantamı da bir kız kucağına almıştı oturduğu için. Otobüs beni almadan hareket etmesin mi, çantam da içinde. Öf! :D

0|0
    0|0
    • Kötü olmuş :D Ne oldu sonra

• Ay normalde umursamam ama çantam param her şeyim içindeydi peşinden koştum napıcam, durdu otobüs. Millet bana bakıp güldü falan kjhfjhfgd

• İyiki durmuş :)

• tıkış tıkış olup oksijensiz kalmka

0|0
    0|0
  • binmiyorum

0|0
    0|0
  • Kalabalık..

0|0
    0|0
  • Bacağını açıp oturan erkekler
    Ter kokusu
    Taciz
    Yanında yer olduğu halde ilerlemeyen insanlar
    Bide yer olmadığı halde üstüme üstüme binenler

0|0
    0|0
  • ter kokusu
    yayılıp oturan kişiler
    tıklım tıkış olması

0|0
    0|0
  • Telefonun ekranına bakan teyzeler

0|1
    0|0
  • Zorla yerimden kaldırmaya çalışmaları

0|0
    0|0
  • inmek için insanları itekleye itekleye giden insanlara gıcık oluyorum rica etse çeklirim herhalde

0|0
    0|0
  • Yanına oturcagın kişinin ayaklarını toplamaması bide teyzelerin yan koltuga cantalarjnı koyması😀

0|0
    0|0
  • Benden buyuklere yer vermem icin gozlerimin icine bakan insanlardan nefret ediyorum bende sizler gibi dusunceli insanim nedir o bakislar ama gun boyu hem is hem ders yorgunluktan kendimi tasiyamiyorum biraz da bunlar akla gelse

0|0
    0|0
  • "Ablacım ilerleyelim."

0|1
    0|0
  • Toplu taşıma hiç kullanmadım

0|0
    0|0
  • Ter kokusu bir de havasızlık midem bulanıyor bu yüzden :/

0|0
    0|0
  • havasız insan araçları

0|0
    0|0
  • Dayamaları

0|0
    0|0
  • Taciz edilmek irkci vs saldirya ugramak o yuzden cok gerekmedikce kullanmam otonus vs

0|0
    0|0
  • Milleti üst üste çıkarana kadar yolcu alan şöförlere tav oluyorum

0|1
    0|0
  • terli insanlar

0|0
    0|0
  • Kalabalık olmasını

0|0
    0|0
  • klima icat edilmediği için zor oluyo :D

0|0
    0|0
  • Arkama dayananlar oluyor, bide koluyla yanımdan geçerken ya da yanımda durup otobüs sallandıkça göğüslerime sürtünen oluyor...

0|0
    0|0
  • ford

0|0
    0|0
Yükleniyor...