Güçlü kalamıyorum?

hayatım boyunca hep güçlüyüm allah benim yanımda derdim şu 1 aydır bana hata yapan kişilerle arama set koydum ama onların bu kadar mutlu olup benim bir türlü olamamam artık sabrımı taşırıyor. ilahi adalet nerde demekten kendimi alamıyorum. başıma güzel şeyler gelicekken hep bir terslik çıkıyo ama hep onlarsa gayet mutlu hemmağdur hem de mutsuz olmak ağrıma gidiyo ve ben galibiyet sevinci onlara yaşatmamk için sadece geceleri ağlayan gündüzleri abartılı gülen bir tip oldum ilk defa yolumu kaybettiğimi hissediyorum. ki ayrıca bunca zaman arkadaşlarım için yeri geldi başka insanlara tavır aldım onların yaında hatta bazen önünde kalkan oldum onlarınsa bana dokunmayan yılan bin yaşasın demesi beni bu günlere getirdi. her inişin bir çıkışı vardır elbet ama artık sabrım tükendi ne yapayım sizce

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence o kişilere karşı düşmanlık beslememeye çalış çünkü sen onlardan nefret ettikçe her hareketleri gözüne batıcak ve kendini dha kötü hissediceksin. Ayrıca ilahi adalet kesinlikle var. Ben de senin durumundaydım bir aralar. O insanlar her turlu karşılığını buluyorlar emin ol.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende hemen hemen aynı durumdayım. İyi olmayı mutlu olmayı bekleme eğer mutlu olmak istiyorsan her türlü mutlu olabilirsin fakat her şeyi deneyip olamadiysan bu sefer mutsuz olursun ve yine gercekten mutlu olmak istiyorsan mutsuzluktan bile mutlu olabilirsin.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • "hayatım boyunca hep güçlüyüm allah benim yanımda derdim" konuya ne güzel başlamışsın. Sana şunu söyleyim Allah sevdiği kulunun başından derdi belayı eksik etmezmiş ;)

0|0
    0|0
  • bence sabrtemelisin sabrın sonu selamettır... Inanıyorum kı daha guzel gunlerının olacagınaa pes etmek yokk hayatın herturlu zorluguna karsı mucadeleye devammm eger karsındakı ınsan senı gucsuz yenık gorursee bır tekme de o atar...

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya resmen icimdekileri yazmissin ozelden dertleselim lutfen bak ciddiyim gayet :D

0|0
    0|0
    • İstediğin zaman yazabilirsin yanıtlarım

• Ben senden bile fenayım ama çok şükür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...