Size söylenen en güzel iltifat neydi?

Size söylenen en güzel iltifat neydi ?

13|6
228|97

En İyi Kız Görüşü

• Sayende hiç iltifat almadığımın farkına vardım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 227

• "Sen her anlamda sahip olabileceğim en iyi kişisin."

8|2
    0|0
  • babamın her zaman söylediği "kaplumbağa" lakabı herşeyin üstünde bende

3|3
    0|0
  • Hiç iltifat almadm anca laf atan oldu iltifat olsa d a basit bir iltifattır yani :/ güzelsin felan gibi hatırlamıyorum

4|0
    0|0
  • Henüz çok küçüktüm daha 5. sınıfa gidiyordum. O sıralar da sınıfta "şişe çevirmece" olayı aşırı yaygındı. Yine bir gün arkadaşlarımla o oyunu oynarken, bir kız sınıfın en gözde çocuğuna denk geldi. (Gözde derken, tüm sınıfın gözü onun üstünde anlamında. ) İşte gerçek mi cesaret mi diye sordu. Gerçek deyince kız da o çok meşhur "Sence bu sınıfın en güzel 5 kızı kim?" dedi. Çocuk da hafif bir gülümseme eşliğinde benim yüzüme, gözlerimin içine bakarak 1-) O 2-) O 3-) O 4-) O 5-) O demişti. Yani adımı söylemişti de buraya şey etmeye gerek yok. 😂😂 Sanırım en güzeli buydu.😄😄

0|0
    0|0
  • Geçen yolda tek başıma yürüyordum bir araba geldi yavaşladı ve anan terörist mi bomba gibi kız doğurmuş dedi içeriden bir keko. Hoşuma gitmedi ancak edilen tek iltifat bu.

2|3
    0|0
  • Gözlerinde boğulabilirim dedi..

1|2
    0|0
  • "Gözlerin çok güzel kokuyolar" :ss

2|1
    0|0
  • Güzellik olarak ortalamanın üstünde bir güzelliğin var. görebilceğim en güzel kızlardan birisin. ve bu güzelliğin beni etkileyor çok. Erkeklerin yapanı tabi etkilemek için.

0|0
    0|0
  • bir arkadasim once goz bebeklerimin cok buyuk oldugunu soyledi, sonra da hemen oracikta bir dize yazdi. Cok sevinmistim :) ama en guzelini soylemem. Cunki ozel 😄

0|0
    0|0
  • Gözlerinde kaybolmak istiyorum ❤

1|0
    0|0
  • Genelde insanlar yanimda rahattir ve ince bir espiri anlayisim var karsi cinsten genelde bu yorumlari alirim😊

0|0
    0|0
  • Ay yuzlum <3

0|1
    0|0
  • "Gözlerinde ıslak bir güzellik var, bütün gün seyredebilirim."

1|0
    0|0
  • Bombaa gibi sesin var 😍😍
    Bu benim icin güzellikten daha önemlidir. Cünkü üc bes yil sonra yüzüm degiseblir fizigim degisebilir ama sesim ayni kalir:)

0|1
    0|0
  • Paşabahçe paşabahçe olalı böyle çanak görmedi

1|1
    0|0
  • Kız arkadaşlarımdan biri "taş gibi hatunsun erkek olsam ilk sana yürürdüm" demişti 😂

1|2
    0|0
  • Saclarin cok guzel

0|0
    0|0
  • hocalarım tarafından, derslerle ilgili iltifatlar

0|0
    0|0
  • Hepsi güzeldi.

0|0
    0|0
  • Aklıma gelmedi şimdi 😊

0|0
    0|0
  • Güzel olduğum söyleniyor genelde çok fazla iltifat alıyorum hangisini söyleyim 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşıma beni reddeden çocuğu anlatıyordum.
    O çocuk bokunu yesin, o kızda tırnağın olamaz demişti.
    Hatırladıkça gülüyorum :D

0|0
    0|0
  • bulunamadı xs

0|0
    0|0
  • neydiki hiç hatırlamıyorum :D

0|0
    0|0
  • Sen nasıl bir kadınsın?

0|0
    0|0
  • En büyük iltifatı Yüce Rabbim sana O gözleri vererek yapmış zaten benden iltifat bekleme onun yanında sönük kalır. dedi sevgilim sakfjsfklhl :D

0|0
    0|0
  • Ya görünüş olarak çok iltifatlar almışımdır ama hiçbirisi karakterime yapılanlar kadar etkileme beni

"Seni yetiştiren anne/babanın elini ayağını öpmek istiyorum nasıl yetiştirmişler ki sen basıl bu şekil mükemmel olabiliyorsun😳"

Buydu işte

0|0
    0|0
  • Taze ayrıldığım erkek arkadaşım derdi;
    Sen yoktun o zamanlar,
    Çocukluğumda en çok yağmuru severdim ben
    Dinler, dokunur
    Ve topraktan kalkan o kokuyu koklardım.
    Ateşim sönerdi... sonra büyüdüm.
    Gözlerini gördüm...
    Yandım, yağmur yağdı
    Ve ilk kez sönmedim...
    Ben yağmurdan fazla bir seni sevebildim...

:(

0|0
    0|0
  • Cennetten düştüğünde canın çok yandı mı? Haha

1|0
    0|0
  • Hatirlamiyorum cok var hangi birini soliyim knka

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    197

7 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 97

• Dassani yirim.

3|3
    0|0
  • zekisin, iyi adamsın, delikanlısın falan filan... özellikle iltifat etmiş olmak için söylenen bir şey yok :D sohbet arasında böyle şeyler söyleniyor arada :D

bir ara birkaç kız göbeğime takmıştı kafayı :D göbüşünü yerim filan diyorlardı da onlar da kalmadı artık :D :D

0|0
    0|0
  • Kızların aşağıda yazdıklarını görünce erkeklere öküz diyenlere şaşırıyorum. O kadar basit ve klişeleşmiş şeyler ki hayatınız da aldığınız en basit iltifatlar bunlar ise siz öküzlerle idare edin bence :) ince ince soktum lafları heryere çekebilirsiniz :D

0|0
    0|0
  • Çok güvenilir birisin. Bu cümle hepsinin önüne geçiyor.

1|0
    0|0
  • Kahve gibisin, 40 yıl hatrın var.

2|0
    0|0
  • Saçların çok güzel demişti birisi.

0|0
    0|0
  • Seninle olduğuma hiç pişmanlık duymuyorum. İyi ki seni o gün öptüm, kalbimde ölene dek büyük bir yerin olacak.

1|0
    0|0
  • Bilmem sayısız iltifat aldım.

0|0
    0|0
  • Gunaydin ici dısı guzel insan... İyi geceler ici dısı guzel insan...

Artık bu iltifat anılardan ibaret :( sevdiceğim çık artık karşıma tac ol dertli başıma

Rumuz:Yarım kalpli adam...

1|0
    0|0
  • @Çikilatalıpasta #iştebenimadamım 😊

1|0
    0|0
  • Senle bir günü cennette omur boyu değişmem gibi biseydi tam hatırlamıyorum etkilenmiştim ama ajksdjk

1|0
    0|0
  • Klasik şeyler iste unuttum hatirlamiyorum bile:)
    Biz sansli degildik malesef

0|0
    0|0
  • Hiç iltifat etmediler :-

0|0
    0|0
  • Gözlerin ne kadar güzel

0|0
    0|0
  • sen ne tatlı bişeysin öyle. idi sanırım :D

0|0
    0|0
  • "babana ne kadar çok benziyorsun"

0|0
    0|0
  • “Kendin olmakla o kadar meşgulsün ki ne kadar eşsiz olduğunun farkında bile değilsin.” demişti bir zamanlar hayallerimi süsleyen kadın!!

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum..
    Sanırım söylenmedi.. 🤔😕

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Sen eşsizsin. Senin gibi biri daha yok bu dünyada oysa etrafta ki insanların çoğunun yaptığı işler bile aynı. Sen aylak adam romanındaki c karakterisin hatta o romanı sen yazmış olabilir misin? Bulutlar kadar huzur veriyorsun. Çok tatlısın. Çok içten gülüyorsun. Sinirlenince bakışların çok korkutucu... Çok güçlüsün.. Çok duygusalsın.. sayim mi daha miroğlu

0|0
    0|0
  • gülüşüme '' oha ne güzeeeel '' demişti ilk hoşlandığım gız.
    sonrası bok zaten. xd

1|0
    0|0
  • şapsal

0|0
    0|0
  • Bilmiyorm

1|0
    0|0
  • seni muhsin yazıcıoğlunu karakterine benzetiyorum demişelrdi..

#turanyolunda

1|1
    0|0
  • İltifat olarak degil de cok sevdigi icin biri bana "hayatımda böyle güzel bakan gözler görmemistim" demisti, cok hosuma gitmisti ya.

0|0
    0|0
  • Bir lezbiyenin, daha önce hiç bir erkekle sevişmedim başka bir erkeklede sevişmeyeceğim ama seninle senin sevişmek istiyorum demesiydi. Ve müthişsin dedi. tuhafti...

0|0
    0|0
  • Biri deli olduğumu söylemişti :D benim için en güzel iltifattı <3 :D aefwawe

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyomm

0|0
    0|0
  • sen sadece benim salağımsın

0|0
    0|0
  • Öküz dü :)

0|0
    0|0
  • Kürşad yüreklim
    Bozkurt bakışlım dedi 2 yıl çıktık 2 yıl Nisan taktik araba çarptı hayattaki tek teselli më şimdi haftada 2 gün mezarını suluyorum 2 sayısı en sevdiği sayıydı asenamın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    67

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...