Sizce hangisi hangisine meyillisiniz?

resim gayet acik size hangisi daha yakin
sizce hangisi hangisine meyillisiniz?

Güncellemeler:
arkadaslar ben kimseye su haramdir veya bu helaldir demiyorum haddim degil. gordugum bir karikaturu paylasiyorum yorumlamaniz icin. herkes bana hakaret ediyor bu karikaturu ben cizmedim yazilanida ben yazmadim bunu kit beyninize sokun.

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Yooo aşık olup evlenmek haram değil. Islam'da genclerin birbirini begenmesi şarttır. Özellikle kalbe sinen biri olmasını söyler.
    Ama o kişilerin birbirine dokunması vs haramdır. Bu da zaten insanın fıtratına terstir. Herkes evlendiği ile paylaşmak ister her şeyini.

0|0
    0|0
    • sana katiliyorum bazilari hakaret etmis sen ise gorusunu paylasmissin. alttaki mesajlari okuyunca bana hakaret edenleri cahilligini gordum uzuldum. yukaridaki karikatur bana ait veya benim dusuncemle alakali birsey degil o yuzen eig seciyorum

• iste dinimizin en guzel ozelliklerine degindiniz hosgoru cok onemli. evet minik kiz mevzusuda ayri bir tartisma konusu ama dinimizde boyle bisey yok sadece bazilari bazi seyleri kendi kafalarina gore yorumlamis carpitmis zaten burdada o durum resmedilmis resmi kaldiramadim konuyuda kapatamadim neyse rahatsizlik verdiysem affola

• Estagfurullah rahatsizlik söz konusu olmaz bu konuda. Ama dinen evlilik uygundur küçük yaşta ancak elbette olgunluga gelmesi beklenir eşi tarafindan der giderim. Iyi geceler.

En İyi Erkek Görüşü

• bu resimdekine katılmıyorum ve sorunu şikayet ettim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu resmi yapan kesin din düşmanı

0|1
    0|0
    • resmi kim yapmis bilmiyorum ama burda onemli olan bu tezatliktan siyrilmaktir. Dini kotuluyenler var hep olacaktir bu karikaturu nasil yorumladiginiz benim icin daha onemlidir. amacim kimseye hakaret veya dini kotulemek degildir. sadece yorumlarinizi merak etmistim

• :) tesekkur ederim tum stresimi sildiniz. ic guzelliginiz disa yansimis poazitif enerjiniz ve guzel dusuncelerinizle umut vadediyorsunuz

• Çok teşekkürler😊

• Hiç birine

0|1
    0|0
  • 2 kişilik olan

0|1
    0|0
  • Islamda aşık olmak haram degildir uydurmayin

1|1
    0|0
  • Senin geribeynini s... m bak canım demiyoeum çünkü geri olabilecek zeka yok ortada

2|1
    0|0
    • sen beynini ilerlette ileri beyin gorelim. ne sacmaliyorsun beni degil karikaturu elestireceksin yukaridaki paylasim benim gorusum degil bunu anlamiyosan yuh yazik sana

• 5 yasında felan mısın :) ben hıc bozulmadım kı bozuk olan sensın ama duzelme var bırde ınadı bıraksan tam olacak

• Kur'an-ı Kerim meali gibi düşünelim herkes yazabilir ama sadece kendi anladığını kelimelere döker.

0|1
    0|0
    • tesekkur ederim tam olarak amac budur. gencler hakaret ederek kendilerini ifade edebiliyorlar uzucu malesef

• Gençler çok sinirli sakin kalamıyorlar 😊

• bizde genc olduk ama buyuklerimize hakaret etmezdik. neyse sanal ortam herkesin rahat oldugu bir ortam bu yuzden ciddiye almamak en iyisi :)

• savaş zamanında mıyız? değilsek kadınların himaye edilmesine gerek yok bence bide bütün sünnetleri yaptınızda bumu kaldı sıkıldım bu sorudan

1|1
    0|0
    • aynen katiliyorum ama sorudan sikilacak bisey yok bu bir karikatur mizah var mesaj var amac can sikmak degil

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...