Küçüğüm daha çok küçüğüm?

Bu yüzden mi bütün hatalarım?

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• yok yok hatalarının küçüklüğünle ilgisi yok sürekli başkalarına özenerek yaşıyorsun. Herşeyini başkaları ile konuşup onlardan akıl alıyorsun onların aklıyla hareket edip duruyorsun bir türlü kendi aklını kullanamıyorsun. sırf hayatı zevkle yaşama uğruna incittiğin insanların sana sırtlarını dönmesi ile üzgünsün biten ilişkinde karşı tarafa saçma sapan çocukça oyunlar oynuyorsun ve daha bir çok şey. şimdi gözlerini kapat ilk andan düşün sana akıl verenler hangi konumda neler yapıyorlar? görebiliyor musun bak onlar kendi hayatlarını yaşıyorlar senin yapmak istediğin yapamadığın her şeyi şu anda onlar yapıyorlar ve sen onlardan uzaksın artık çokta umurlarında da değilsin ;)

şarkı güzel de senin hataların küçüklüğünden değil biraz da kendini düşünmenden bencilliğinden dolayı ;)

https://www.youtube.com/watch?v=vbd5JNEch08

0|0
    0|0
    • ben zaten komiklik olsun diye sormustum aslinda bu soruyu :D bütün gün bu sarkiyi söyleyip durdum:) ama cok güzel yazmissin ellerine saglik

• teşekkür ederim :)

• eig için teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

Kızlar Ne Diyor 13

• Olabilir knk

0|0
    0|0
  • Sezen Aksu bu sözleri yazarken 40 yaşında 3 kocadan ayrılmış 5 çocuk annesiydi. Daha ne kadar küçülecekse😏

0|0
    0|0
  • evet küöük

0|0
    0|0
  • Hata yapa yapa büyüceksin

0|0
    0|0
  • Hayir buyuklerde hata yapar bebegim

0|0
    0|0
  • Valla bilmiorm. S