Nasil basa cikabilirim?

Merhabalar sinifimda sorunum var sinifta degil de baska siniflardan arkadasim var ama ise yaramiyorlar onlar da benden daha utangaclar beni savunacak kimse yok genelde sessiz oludugm icin hatta dogru duzgun cumle kurmuyorum onlarla kafama uyusmuyolar mecbur degilim konusmaya ama ustume geliyorlar iste dedigim gibi bir utangaclik soz konusu degil sadece nasil basa cikacagim Ve sinifta arkadasim olmadigi icin son zamanlarda dalga konusu oldum hani sinifa girince oooooo sen mi geldin falan gulusmeler. Cidden rahatsiz oluyorum herhangi bir psikolojik hastalik rahatsizligim yok mesela ozguven dusuklugu vs yok ama bas edemiyorum hazircevap da degilim aninda uretemiyorum insanlara ben de alayli gulmek istiyorum bu kadar gerizekali kisilerle okumayi gonul istemez elbette. Yardimci olursaniz sevinirim o kadar buyuk bir ego sahipleri. Ki bunlar bende de guc enerji ozguven kalmiyor bunlarin yaninda tek baslarina bir hicler aslinda hep grup halinde bana konusabiliyolar dalga gecercesine sizce ne yapmaliyim zararim dahi yok sadece konusmamam onlara batiyor cidden her seye muhalefet surekli ders kaynatan embesil insanlar yani bir nevi kendi kendimin savunucusu olacagim

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayy bneim dershane sınıfımda da var o tiplerden. Seni tanımaya calışıyolar.
    dikkat çeken bir özelliğin varsa örn çalışkansın, guzelsin vb seni kıskandıkları için seninle alay ederek ezmeye calışıyolardır. İmkanın varsa sınıf değiştir derim insanın psikolojisini bozuyotlar cünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...