Kızlar, eşimin bir hafta sonra sinavı var nasıl davranmaylıym?

merhabalar aslında sorum şu yönde, eşimn bir hafta sonra sinavı var kpss, ancak halam bu hafta çocugunu hastaneye götürmek için bizim şehire gelecek ve bizde kalacak muhtemelen, eşimde bunu sorun etmeye başladı, yok benim sınavım var emek verdim, vs ya anlatıyrum diyorum ki sonucta büyügüm ve sevdigim bir insan, ve cocugu hasta diye gelecek, yok diyor evim derli toplu degil ya diyorum evi görmeye gelmeyecek, altı üstü çocugunu hastaneye götürecek böyle bir arıza var ne yapmak lazım,

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• valla kadın haklı sınavı varmış şimdi mecbur hizmet edecek.. yarım saat bile önemli onun için.. elini sürdürme birşeye, halanada söyle önemli bir sınavı var kusura bakma falan..

0|0
    0|0
    • ya normal ziyaret olsa eyvallah, ama çocugu hasta o yüzden gelecek , birkaç gün kalıp gidecek, ve daha öncelleri çağırmıştık geldi diye, kaç kere, şimdi ben müsait degiliz dersem, gelmez ama, çok mahçup olacam, o gelir ama bizde kalmaz, çocugu ile, öğretmen evinde kalır biliyorum...

• hayırlıs artık bakalım, tam gelecegi gün belli degil, insallah sinavdan sonra gelirde kadın anlayışsızlıgı çekmem, ben mi çok iyi bakıyorum herşeye anlamış degilim, benim sinavım olsa umursamam bile,

• "kadın anlayışsızlığı " değil işte bu.. sen evine gelirsin alırsın eline kumandayı oturursun ya da gider ders çalışırsın eşinin akrabaları gelse, ama kadın öyle yapamıyor.. empati yap az. neyse inş sonra gelir dediğin gibi

Yükleniyor...