Ailemin güvenini kırmışım? sizce de çok saçma değil mi ya?

bugün arkadaşlarımla kütüphaneye gidip ders çalışacaktık, neyse kütüphaneden vazgeçildi zaten pazar günü de kapalıymış. biz de gittik bir kafede akşama kadar ders çalıştık döndük.

ders çalışmak için arkadaşlarla ortak buluşulan mekan kafeler, yani herkes yapıyor bunu. bana göre gayet normal bir olay. fakat annem bana sürekli kafede ders mi çalışılır, ders çalışıcam diye gidip geziyorsun diye kızıyor bir yerde oturup ders çalışsam.

o yüzden ben de kütüphane dedim anneme, neyse işte sonra kütüphane meselesi ortaya çıktı, ben de dedim kızıyosun diye söylemedim. annem bana niye yalan söylüyorsun güvenimi sarstın diye kızdı. babam direk bana senin kafanı kırarım diye bir tepki verdi (kütüphane deyip kafeye gittiğim için)

hayır ben anlamıyorum ya, çok mu abartılcak bir şey yaptım? sanki ders çalışıcam diye çıkıp alemlere aktım ya. zaten bir mekanda oturup ders çalışmama kızmaları aşırı saçmayken bir de gereksiz bir bilgi yüzünden güvenlerini kırmışım.

sizce de abartmıyorlar mı?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Cafe deme bizimkilere zor anlattim ben :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Abartıyorlar ama bence anne babayı değiştiremezsn

0|0
    0|0
    • bıktım artık ya, millet sabah dönüyor eve eğlenmekten ben ders çalışıyorum olay oluyor.

• Katlancksn artık zaten yarn birgün zor görürsn evlerinz yollarnz ayrı olur

Erkekler Ne Diyor 2

• cem yilmazin dedigi gibi arkadasima gittim ders calismaya ama ic camasirim onlarda kalmis gibi birsey bu :)

0|0
    0|0
  • Aile herzaman haklı degildir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...