Kötü kızlardan hoşlanıyorum sorunlu muyum?

Kötü kızlardan hoşlanıyorum, tam olarak demek istediğim şey kaşar kızlar değil çok zor tarif edilebilicek bişey. Etrafta onlar yoksa kaşar dediğimiz kızlar ilgimi çekiyor ama ne kadar basit olduklarını düşündükçe uzaklaşıyorum hemen. Kötü kızlardan hoşlanmam sorunlu olduğum anlamına mı geliyor?

Güncellemeler:
Mesela şöyle örnek veriyim. Malefiz filmi biliyorsunuzdur çoğunuz. ordaki karakterin ilk hali ( iyi peri melek gibi ) hali değilde daha çok kanatları kesildikten sonra büründüğü kızdan hoşlanıyorum. yani kötü kızlardan hoşlanıyorum böyle anlatabildim mi

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Zalim ve güçlü kadınlardan bahsediyorsun sanırım.
    Sorundan ziyade fantezi diyelim

0|1
    0|0
    • bilmiyorum bir kız öyle olmalı yani ben öyle seviyorum verdiğim örnekteki malefiz karakteri tamda benim istediğim kişi aslında.

• Fazlasıyla sorunlusun

0|1
    0|0
  • sen biraz naz istiyorsun yüz vermesin süründürsün istiyorsun normal bence

0|0
    0|0
    • ondan ziyade basit olmasın istiyorum dünyayı pespembe görmesin yani bu direk kötü kız olsun demek değil evet biraz canımı acıtsın buna değsin istiyorum

• hm şimdi gerçekci düşünürsek böyle olan kızlar aileden kaynaklı sorunlar yüzünden erkekler ile kolay kolay muhabbet etmez görüşmez bile ve çoğunun psikolojisi bozuk olur diğer taraftan da yine aile yüzünden kızlar fazla muhafazakar olup erkeklerle görüşmez bilemiyorum karışık birşey

• Ha sen okulun psikopat kız çeyesinden hoşlanıyorsun gibi bişey galiba bu. hayır sorunlu değilsin ilgini çekiyorlar

0|1
    0|0
    • evet. ilkokulda 5.-6. sınıfta bunu daha çok anladım hoşlandığım bir kız vardı ve böyle biriydi kötü değildi sadece sertti biraz ama herkese karşı değil eğer onu kızdırırsan gerçekten kızardı nasıl anlatsamsamki çok iyi anlaşırdı baya yakındık severdim onu

• Sen basit olmsını istemiyosun, biraz uğraşı istiyorsun. Bu normal.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...