Gelen şehitlere kiliste patlayan bombalara cidden üzülüyor musunuz? Ben zerre üzülemiyorum. ne düşünüyorsunuz?

Ben şahsen tacı geçirdiği hainin sürekli taviz vermeleriyle palazlanmış büyümüş olan bu terör saldırılarını bu millet hiç kusura bakmayın ama hak e di yor. Kürtler güneydoğuyu doğuyu geç İstanbul'da bile kundaklama kimlik kontrolü yapıyorlar. Millet gürcü kızının düğününü konuşuyor incirlikten kalkan uçaklar pkkya mühimmat atıyor o mühimmatlar sınırın hemen karşısından Türkiye'ye sokuluyor. Türk askerini öldürmekte kullanılıyor ondan sonra bizim halk eşşek gibi ağlıyorlar. Ey amerika ey bilmem ne hepsi yalan palavra. Amerikaya o üssü açan kişinin bir sözüyle kurumuş beyniniz sulanıp gidiyor ve alkışlıyorsunuz. Bu hükümet amerikan köpeği olmasaydı. Iraktaki Allah'ın dağları yerine, işid yerine kamışlıyı kobaniyi tel abyadı bombalardı.

1,5 yıl boyunca işidin elinde kalan tel abyaddan bir terör sızması saldırısı olmamışken şimdi kürtler buradan her gün terör ihraç ediyor. Güvenli bölge olayı da tamamen fiyaskodur. Türk askeri amerikan çıkarları için suriye'de savaşmamalıdır. İşidden arındırılıp muhaliflere verilmesi konu olan bu bölge er ya da geç pyd tarafından alınacaktır. Muhaliflerin belli bir stratejisi yok kalambole savaşıyorlar ama işidin stratejisi tam anlamıyla muazzam "o kadar ki işid amerikagan oyunu yaa. s" diyecek aklı evveller bile ancak böyle açıklayabiliyorlar.

İşidin olduğu bölgeler güvensiz ama pydnin olduğu bölgeler çok güvenli zaten.

Bu işid ne yaptı Türkiye'ye merak ediyorum? 7000 askeri işid mi öldürdü pkk mı öldürdü?

Şüphesiz ki bu millet çükülmeyi sonuna kadar hakediyor.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• sen ne tür bir *bnesin?

0|0
    0|0
    • Keşke yazıyı bir okusaydınız ondan sonra ne istiyorsanız söyleyin.

• Bari ölen gençlere üzül!

• Milletler hakettikleri gibi yönetilir bana kızmaktansa bu kadar taviz verip terörü kalkındıranlara kız.

En İyi Erkek Görüşü

• Oyle bir yazmissin ki kendimi siyaset hukuku dersinde sandim. Ve dedikletinde kismen hsklisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olan gençlerin canına oluyor cidden onların gençliğine çocuklarına çok üzülüyorum. Kimisi evli kimisi nişanlı. Ama bu millet bazı şeyleri gerçekten hakediyor.

0|0
    0|0
  • Ne diyosun sen be

0|0
    0|0
    • Yazıyı oku ondan sonra ne istersen söyle.

• Okudum zaten

• Ve hiçbir şey anlamadın mı? Ne bekliyordum ki zaten ömrüm bu millet için çaba sarfetmekle geçti zamanımı ne kadar boşa harcadığımı görmek inan bana çok acı verici.

Erkekler Ne Diyor 1

• Senin ben amuna goyam

0|0
    0|0
Yükleniyor...