Sınıfta rezil oldum , herkes bana güldü ne yapicam?

Siniftaydim zaten herkesle aram pek iyi değil , kiloluyum da. bir arkadasla tartiyoduk bana sudan çıkmış su aygırı dedi aglamakli oldum ama bisey diyemedim bütün sınıf güldü.

0|0
19|19

En İyi Erkek Görüşü

• ilahi adalet, oda yarın bir gün senden beter olur, sende onu görürsün hiç bir şey deme, ben de zamanında öyle dedim , şimdi kendim 116 kiloyum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de zamanında kiloluydum hatta bir ara obezdim. Bana da derlerdi, "şişko, obez, sumo, aygır, ayı" diye. Bunları duymamayı öğrenmen lazım. En ufak bir kelimenin ya da cümlenin seni üzmesine izin vermemen lazım. Biliyorum çok yaralayıcı ama insanlara tahammül etmeyi öğrenmelisin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Arkadaşlarının hatası ve büyük ayıbı bu, onlar acımasız ve bencil kişiler diye senin üzülmene gerek yok

0|1
    0|0
  • Ilginc

Yasin. kaç

Lise kaça gidiyorsun

0|0
    0|0
  • ulan böyle insanları dövesim geliyor..
    insanlar neden bir kulp bulma bozma iteleme kalbini kırma gibi bir davranış içinde bulunurlar ki?
    anlamış değilim üzülme sen ALLAH ahını çıkarır elbette..

0|1
    0|0
  • o sana bunu dediği için bir kova su al ve yarın başından aşağıya dök al sana su aygırı de ya evladı ya

0|0
    0|0
  • Onlar canım cahil insanlar. Sen de onun bir kusuruna bişeyler söyleyseydin madem için rahat etmediyse.. ki herkesin bir kusuru vardır. ve bu tür durumlarda asla alınma.. alınmazsan kimse bişey demez bidaha ama alındığını görürlerse daha çok oradan üstüne gelirler.

0|0
    0|0
  • İlk okul falan mı orası

0|1
    0|0
  • Ben dun müşterilerin icin de ayağım kayarak düşüp kıçımın üzerine yapıştım..
    :D

0|0
    0|0
  • kendını ezdiren insandan nefret edıyorum

0|0
    0|0
  • patlatsaydın ağzına bitane

0|0
    0|0
  • Of ya çok terbiyesiz biriymiş sen de inadına zayıfla göster gününü ona

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun!

0|1
    0|0
  • yaş kaç ki

0|0
    0|0
  • Sen dik duramamışsın kendini beğenmiyorsan kilo ver

0|0
    0|0
  • Sen de zayıfla😁

0|0
    0|0
  • Bence takma kafana. İnsanların bazı dedsikleri sag kulagından girip sol kulagından cıkmalı.

0|0
    0|0
  • Üzülme kız dediğin dolgun olcak ;) onlar kuruluğuna baksınlar ve biraz spor yap tamamdır

0|0
    0|0
  • olsun banada top diyorlar geçer :(

0|0
    0|0
  • Olur öyle patavatsızlıklar. Önce kendilerina baksınlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Sende onunla dalga geç bakalım. Kendi kusursuz mu? Seni ezene acımayacaksın, rezil et onu bir kere bakalım. İyide bir gül.

0|1
    0|0
  • bundan 1 sene sonra kimse bu olayı hatırlamayacak o yüzden boşver

0|1
    0|0
  • manyakmış o canım.. üzülme tatlım.. terbiyesizlik etme diyeydinn

0|0
    0|0
  • Bunlar eğitim alan insanlar mı şimdi? Zavallılar ya. Şurda okulların kapanmasına ne kaldı hiç kimse senden önemli değil nerde ne konuşacağını bilmeyen insanlar hiç hiç önemli değil. Fazla kilon varsa eğer sağlığın açısından da önemli bu sen kendini düşün sadece hem daha iyi hissetmen için yaz tatilinde kilo ver şimdi sınavına odaklan üniversitede daha kendini bilen insanlarla karşılaşacağını umuyorum. Herkesin rezil olduğu utandığı anlar vardır unutulur, bu onların patavatsızlığı sıkma canını.

0|0
    0|0
  • Zayıfla ve sen onlara gül

0|0
    0|0
  • Umursamiyormus gibi yap hatta sende gul. Unutulur 2gune

0|1
    0|0
  • Su aygırı sudan çıkar zaten canım deseydin.

0|0
    0|0
  • O onun rezilliği.. boşver

0|0
    0|0
  • yaş?

0|0
    0|0
  • Oha ya lise sondaki insanlarda hala böyle seyler yapiyo mu Şu an sinifimi bir kez daha sevdim :)

0|0
    0|0
  • En nefret ettiğim insan tipi soylicek bişey bulamayınca dış görünüşüyle vururlar insanları.

0|1
    0|0
  • Terbiyesizlik işte insanlar böyle kimseye ihtiyacın yok arkadaş olma

0|0
    0|0
  • Böyle şeylere bir insan nasıl gülebilir aklım almıyo cidden. Aslında onların kendisi orda rezil olmuş da farkında değiller. Onlara karaktersiz olduklarını hatırlatsaydın keşke. Bu sefer ne kadar küçük duruma düştüklerini anlarlardı.

0|0
    0|0
  • ben senin yerinde olsaydım o kızı döverdim

0|0
    0|0
  • Bosver canim ya

0|0
    0|0
  • Knk liseli misin

0|0
    0|0
  • Üzülme ALLAH a havale et bak nasıl çıkıyor ahin

0|0
    0|0
    • Çok kırıcı oldu maalesef

• Merak etme insan kinadigi şeyi yaşamadan ölmez üstelik kilolular çirkin değildir kendini sevmemezlik yapma sakin

• hmm güzel aynılarını yaşadım ve 20 kilo verdim sonra noldu mu tabiki hiçbirini götüme takmıyorum bu sefer güzel ben oldum götü boklu onlar :Dkasma kilo ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...