Hiç dişinizi uyuşturmadan kendiniz sökmeye/kırmaya çalıştınız mı? Bu acıya dayanabilecek babayiğit var mıdır dünyada?

Hiç dişinizi uyuşturmadan kendiniz sökmeye/kırmaya çalıştınız mı? Bu acıya dayanabilecek babayiğit var mıdır dünyada?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Yok ya manyyak mıyım ben 😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben tabi ki de cocuklugumdan beri psikopat biseymisim zaten. Koklu bir kok disimi cikarttim 10 yasimda :D

0|0
    0|0
  • Mazoşist değilim

0|0
    0|0
  • süt dişerimi hep kendim çektim oynaya oynaya ama 20lik yok bende çıkmayacakmış rahatım :D

0|0
    0|0
    • süt dişi ne ki ben 20 lik çürük dişimi bağıra bağıra kendim sökmüş insanım. :)

• manyak mıısn :D kerpeten diye bir şey var hani doktor hızlı bir şekilde çekip fazla ağrıtmamasını sağlıyor onu deneseydin diyecem de yapmıssın yapacağını :D

• Sen niye dişini bağıra bağıra çektin ki? Ben yapamam anca dolguları narkozsuz yaptırıyorum

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeş ben çocukken bütün dişlerimi kendim çıkarıyordum. Ne var ki bunda :D

0|0
    0|0
    • 20 lik dişini çıkardın mı hiç? Süt dişleri çıkarmaya benzemez yanlız acıdan eşek gibi anırırsın :)

• 20'lik değilde. Dişim bazen çok fena ağrıyor. Bir keresinde kabuklu fıstık yerken kabuk diş etime battı zaten ağrıyordu. Birde kabuk battı. Sofranın ortasında kendimi zor tuttum sövmemek için. Gözümden yaş gelmişti :D :D

• Ne biçim soru olom bu korku filmi mi çekiyoruz o acıya dayanabilicek insan pek yoktur sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...