SURVİVOR'DA FAVORİN KİM?

Ankete katılırmısınız?

• SEMİH ÖZTÜRK
    68% (13)46% (6)59% (19)Oy Ver
  • SERKAY TÜTÜNCÜ
    32% (6)54% (7)41% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Serkay ve Efecanin son bolumde Semih yaptiklarini goz onunde bulundurursak kesinlikle Semih. Gercekten cok karaktersizlese biliyorlar. Semihin oyun performansini yukseltmesi gerek ama yoksa gider. Serkay ama hala Semihin altinda oyun kazanma acisinda oda ayri komik bir durum.

0|0
    0|0
    • semih asla gitmez acun gider semih gitmez yani o derece semihin oylarının farkında degilsin sen

• Degilim okadar takip etmiyorum 😂 ne kadar peki veya nerden gorebilirim

• acunn. comdan veya ütopyadaki 1. ciliklerinden bakabilirsin

• sensin. xsd şapşik

0|0
    0|0
  • Neden Semih diyorlar adam s**fszin önde gideni herşeyi palavra hep yalan dolan neden bu kadar seviliyor?

0|0
    0|0
    • Aynaya baktın galiba

• Daha yazma gereksinim göstermeyeceğim. Gerçekten tartışılacak biri değilsin hani münakaşaya gierersin ama karşında insanların tepkisini ögrenirsin ama sende hiçbiri yok malesef istediğin kadar yaz daha cevap gelmeyeeck. Hibernasyonelguddesi belirtisi var sende :D

• Kızdaki semih aşkına bak 😄 kanka @DrEmir sen boşver ben de sevmiyorum o uyuzu

• Serkayın gelmişini geçmişini...

0|0
    0|0
    • aynen bende

• tamam özelden yazdım soruyu

• mesaj gönderilmiyo

• Sarkay tütüncü favorim semih kimis uckagitcinin biri

0|0
    0|0
    • düzgün konuş lan sana karakterle ilgili soru sormadık eyer sorsaydım serkaçın yatıcak yeri kalmazı

• senin gelmişini geçmişiyi soyunu sopunu ittiririm lan köpek düzgün konuş kızla. serkayı anana sok

• Semihide sen anana sok sana g*iren c*kan ne
      o. c burdan kabadayılık yapmak kolay p*c

• Acun.

0|0
    0|0
  • semih öztürk.

0|0
    0|0
  • serkay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1