Bence Eşcinsel erkekler çok dostcanlısı oluyor sizcede öyle mi?

lisedeyken kankam değidiğim iki erkek arkadaşımında cinsel tercihleri biseksüellikti. Ve ben onlarda gördüğüm dostluğu, cana yakınlığı ve temiz kalpliliği başka kimsede görmedim ve bir okadarda eğlenceli kişilikleri vardı.
Daha sonra üniversite falan derken yollarımız ayrıldı. Burdan bahsettiğim şekilde olan kişilere selam Olsun☺️

1|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• doğrudur bizim okuldada böyle eşcinsel gibi takılan bir tip vardı kızlar bu bizden felan diyodu sonradan sapık olduğu ortaya çıktı :D jkızlardan dayak yediler

0|1
    0|0
  • biraz öyleler sakinler sürekli ama bana göre iyi bişey değil ALLAH vermiş sana bir beden beğenmeyip gidip kendi cinsleriyle ilişki yaşıyorlar saçmalık

0|0
    0|0
  • Evet öyle

0|0
    0|0
  • Peki biseksueller?

0|0
    0|0
  • Biz neyiz burada?

0|0
    0|0
  • Bence bu durum tamamen psikolojik, bende de oluyordu bu bir zamanlar insanlara iyilik yapıp iyilik bekliyorsun

0|0
    0|0
    • Ne oluyorduki

• bence onlara iyi davranılmasını istiyorlar ve baskalarına iyi davranıyorlar, tamamen boyle düşünmesem de bu da etkili bence

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Eşcinsel erkekler genelde kıza kayıyor birazda. Aslında kız gibi hissetmeleri gereği bir de dış görünüşte iyilerse eğer egoistlik falan var kibir vs. Ama arkadaşlıkları gerçekten mükemmel. Yani sevdiği biriyseniz eğer sizinde sevmemeniz imkansız. Ben de öyle kişileri daha çok seviyorum, öyle arkadaşlarım benim için farklıdır heeepp:)

0|0
    0|0
  • Evet tatlılarr

0|0
    0|0
  • Gaylar olabilir cunku arkadas gözüküp sonradan değişmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...