İleri derecede Php mysql ve jquery bilen kimse var mı bu sitede?

Bir proje yaptıracağım 500 Tl ye kim yardımcı olur bu üç dili ileri seviyede bilen var mı?

Güncellemeler:
Yardımcı olacak yok mu ya?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• öncelikle mysql ve jquery dil değildir. php dildir.
    ikincisi site yapmak için artık hepsini bilmek şart zaten.
    üçüncüsü proje nedir?

0|1
    0|0
    • istatislik programı yapmayı düşünüyorum. Kpss lys falan. Kız erkek cinsiyet, okul türü, krum türü Doğru yanlış sayıları, Puan, standart sapma, z ve t puanlarını grafiksel olarak gösterip pdf olarak çıktı alabilmeye olanak sağlasın. Ayrıca yönetici admin paneli de olsun.

• cevabınız?

• eğer parayı az bulduysanız arttırabilirim ama yapamayacaksanız eyvallah

• buyur reis projen nedir.

0|0
    0|0
    • istatislik programı yapmayı düşünüyorum. Kpss lys falan. Kız erkek cinsiyet, okul türü, krum türü Doğru yanlış sayıları, Puan, standart sapma, z ve t puanlarını grafiksel olarak gösterip pdf olarak çıktı alabilmeye olanak sağlasın. Ayrıca yönetici admin paneli de olsun.

• tama ne kadar istiyorsunuz pazarlık serbest ama istediğim özelliklerin hepsi olacak. En ufak bir eksik bile kabul etmiyorum

• sizi bekliyorum?

• Hazir scriptler var ne ugrasiyon yaptirmakla. Ne yapican Ne istiyon

0|0
    0|0

• Dogru. bu script 500 tl ye olmaz. Hostinge aticaksan gorsellik ister ve buda fiyati artirir. localde olacak diyorsan 1000 tl lik bir ugras var burada

• hostingim zaten var

Yükleniyor...