Kapat

İleri derecede Php mysql ve jquery bilen kimse var mı bu sitede?

Bir proje yaptıracağım 500 Tl ye kim yardımcı olur bu üç dili ileri seviyede bilen var mı?

Güncellemeler:
Yardımcı olacak yok mu ya?

0|0
0|3
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• öncelikle mysql ve jquery dil değildir. php dildir.
    ikincisi site yapmak için artık hepsini bilmek şart zaten.
    üçüncüsü proje nedir?

0|1
    0|0
    • istatislik programı yapmayı düşünüyorum. Kpss lys falan. Kız erkek cinsiyet, okul türü, krum türü Doğru yanlış sayıları, Puan, standart sapma, z ve t puanlarını grafiksel olarak gösterip pdf olarak çıktı alabilmeye olanak sağlasın. Ayrıca yönetici admin paneli de olsun.

• cevabınız?

• eğer parayı az bulduysanız arttırabilirim ama yapamayacaksanız eyvallah

• buyur reis projen nedir.

0|0
    0|0
    • istatislik programı yapmayı düşünüyorum. Kpss lys falan. Kız erkek cinsiyet, okul türü, krum türü Doğru yanlış sayıları, Puan, standart sapma, z ve t puanlarını grafiksel olarak gösterip pdf olarak çıktı alabilmeye olanak sağlasın. Ayrıca yönetici admin paneli de olsun.

• tama ne kadar istiyorsunuz pazarlık serbest ama istediğim özelliklerin hepsi olacak. En ufak bir eksik bile kabul etmiyorum

• sizi bekliyorum?

• Hazir scriptler var ne ugrasiyon yaptirmakla. Ne yapican Ne istiyon

0|0
    0|0

• Dogru. bu script 500 tl ye olmaz. Hostinge aticaksan gorsellik ister ve buda fiyati artirir. localde olacak diyorsan 1000 tl lik bir ugras var burada

• hostingim zaten var

Yükleniyor...