Evli Olduğu Halde Flört Eden Erkek ve Kadınlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Nefretinizi Yazıya Dökmekten Çekinmeyiniz. ;)

0|1
12|7

En İyi Kız Görüşü

• Karakteri oturmamış yaratık tipidir. Genellikle karşılık alamayınca karşıdakine iftira atma eğiliminde bulunurlar. Kendine olan saygısını geçtim ne eşine ne çocuklarına zerre kadar saygısı sevgiisi yoktur.. Rezil olacaklarını anladıkları zaman genellikle hesaplarını kapatıp kacarlar sonra yeni hesaplarla geri dönerler. 😄

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• En ayar olduğum insan tipleridir. Bu iş Karakter meselesi. Karaktersiz insan böyle bir yola başvurur. Azıcık edep ar namus şeref olsa zaten yapmazlar. İnsan aynaya bakarken kendinden onu geçtim eşinden onu geçtim çocuklarından utanır be! Madem gözün dışarıda olacak o zaman ne diye evleniyorsun ki? Bugün burada bir kız sormuş. Sevdiği kişi 2 hafta önce evlenmiş. Ama hala bu kızı seviyormuş. Ne yapmalıyım? Diyor. Allah böyle ikilemde bırakmasın kimseyi. Böyle bir soru olabilir mi? Evlendiği an sileceksin. O senin artık hiçbir şeyin. Ama bunu kimse anlamıyor. Allah kimsenin karşısına böyle insan çıkarmasın

0|1
    0|0
  • Allah (c. c.) ıslah etsin başka birsey demiyorum

0|1
    0|0
  • Eşine cocuklarina çok uzulurum insallah Allah kisa surede canlarini alir ama canlarini almadan oncede cumle aleme rezil olurlar umarim. Haysiyetsizler.

0|1
    0|0
  • Uyuz oluyorum, sitede var öyle evli olup bekarım diyen kızlarla takılan

0|1
    0|0
  • Nefislerine hakim olamayan zayıf ve namussuz insanlar.

0|1
    0|0
  • Zavallı olduklarını

0|1
    0|0
  • o ruh halini merak ediyorum nedenini çok merak ediyorum gerçekten

0|1
    0|0
    • genelevdeki kadınlar bile 20 sene önce buraya daha çok evliler geliyor diyordu, ne var şaşılacak

• Kusasim geliyor

0|1
    0|0
  • Edepsizler , ahlaksızlar , şerefsizler -_-

0|1
    0|0
  • Karaktersizlik

0|1
    0|0
  • Iyi şeyler düşünmem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yine aynı görüş... Evde yemek yoksa lokantaya gitmek hiç de acayip bir durum değil.. Eğer evede mükemmel yemek varken lokantaya giden varsa da yuhhhh.

0|1
    0|0
  • Hayatta belli bir karaktere ve olgunluğa sahip olamamış insanların yaptığı, yapmakta olduğu ve gelecektede yapacağı şeydir.

1|1
    0|0
  • Psikiyatrik bir bozukluk gibi geliyor bana

0|1
    0|0
  • gayri meşru ilişki

0|1
    0|0
  • İslam dinin de 4- 5 e kadar yolu var yazıyor.
    Tabi önce flört sonra evlilik şart diyordu heralde.
    Dur ben bir bakayım sözlüğe

0|0
    0|0
    • İslam Dini Arabistan Yarımadasına Yayılmadan Önce Cahiliye Dönemi Sırasında İnsanlar Sayı Tahdidi Olmaksızın 4'den Dahada Fazla Kadınla Evlenebiliyorlardı.

Kur'an-ı Kerim Bu Cahiliye Adetine Bir Sınırlama Getirerek Azami 4 Kadınla Evlenebileceğini Açıkladı.

ALLAH (C. C.) Buyuruyor; Eğer Hanımlarınız Arasında Adaleti Yerine Getiremeyeceğinizden Korkarsanız Sdece Bir Tane İle Evlenin!

Buna Göre Birden Fazla Evliliği Kur'an-ı Kerim Tesis Etmedi.

• Bütün ahlaklı ve ahlakçılar burada sanırım, neyse ben yavaştan uzayayım, benlik bir ortam değil anlaşılan

1|0
    0|0
    • Hayırdır?

• Böyle Kıvırmadan Yaz Olsun Bitsin. Zira Bende Ahlaksız Şerefsizlerden Hoşlanmam. İyi Geceler.

• Gayet açık yazdım ama anlamadıysan tekrar yazayım, ahlakçılardan hoşlanmam, zira hepsi aslında ahlaksızdır. Etikten habersiz dar kafalı tiplerdir

Yükleniyor...