Fiziğim düzelirse insanların bana bakış açısı değişir mi?

Yüzü güzel sayılabilen bir kızım 5 6 kilo fazlam var ve 1.60 boyundayım. Bir iki arkadaşım boyun uzasa çok iyi olursun tarzı şeyler söylemişti. Yakın bir erkek dostum sen güzelsin aslında yemek yeme sürekli süt iç yoğurt ye tarzı şeyler söyledi. Ben oruçtan sonra yapmaya başlayacağım zaten kafama koymuştum egzersizlerimi saatlerine göre ayırdım felan baya uğraştım. Sizce fiziğim daha güzel bir hal alınca sevdiğim çocuk da dahil çevremdeki insanların fikirleri davranışları değişir mi?

Güncellemeler:
Bu yaz 18ime gireceğim

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• 5 kilo bişey değiştirmez

0|0
    0|0
    • Kilo vermek değil aslında fiziğimi düzelteceğim.

• ben onların deiğişip değişmeyeceğini merak ettim. yoksa onlar için zayıflamayacağım zaten

• bilemem artık bana göre değilmez

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• sanmıyorum.
    bir kadındaki 5-6 kiloyu hiç bir erkek farketmez..
    neticede ellerinde terazi ile dolaşmıyorlar ki..
    erkekler o kadar da dikkatli değilir.. ayrıca hafif dolgun bir kadın belki dahada güzel görünebilir.. sonuçta mankenlik yaptırmayacaklar ya...

0|0
    0|0
    • Ya kilo vermek değil vücudu orantılı yapmak diyelim

• hayır ben kendi egzersizlerimi hazırladım sağolun

• o zaman sorun yok

• Degisir ve albenin yukselir

0|0
    0|0
  • fiziğini görmeden ne diyebilirizki?

0|0
    0|0
  • Kilona göre bakışlar değişecekse o bakışların sahiplerini yolun kenarına koy ve hayatına devam et

0|0
    0|0
  • kendını seksi yapabilirsin dedıgım hareketlerle... spor onemli tabi... yaş kac?

0|0
    0|0
  • Yaşın olmuş 24-25 hala neyin hayalindesin sadece ameliyat ile 3-5 cm uzatabiliyorlar

0|0
    0|0
  • degısır

0|0
    0|0
  • Tam yasi desene yaniyosun

0|0
    0|0
  • Nefes alman yeterli kanka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olur olur

0|0
    0|0
  • başkalarının dediklerine göre yaşarsan karakterin oturmaz hayatta söz hakkı sahibi olmazsın başkası söyler sen yaparsın o yüzden salla gitsin

0|0
    0|0
    • Başkaları için değişmeyeceğim aynaya baktığımda kendimi kendimden memnun bir şekilde görmek için yapacağım. Sadece değişirler mi merak ediyorum

• bana yarar sağlamayacak. Ben zaten beni her daim seven insanlarla birlikte olmaya devam edeceğim. Değişenlere karşı taviz vermem. Sadece değişirlermi diye merak ettim.

• yaşa ve gör o zman ne diy

Yükleniyor...