Bir insanın öz geçmişi sizin için önemli mi?

Ben geçmişimde kötü bir insandım ve bunu hep insanlardan saklıyorum çünkü ön yargı ile yaklaşmasınlar diye ve hala da saklıyorum. Tabi kötü demişken insanlara zararım olmazdı.
Bir insanın öz geçmişi sizin için önemli mi?Mesela çok yakın bir dostunuz var ve geçmişte yaptığı bir şey sizi rahatsız etti, ona karşı olan tepkiniz ne olurdu?

2|1
34|13

En İyi Kız Görüşü

• Kısmen önemli eğer geçmişteki gibi davranmıyorsa önemsemem.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Önemli. :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 33

• Onemlidir cunku gecmis gelecegin aynasidir ama insanlarin degisebileceginin cok ornegini gordum hayatimda.

0|1
    0|0
  • onemli degıl

0|1
    0|0
  • Yaşın 21 geçmişinde çok kötü biri olduğunu düşünmeleri saçma olur küçüktün çocuk sayılabilecek yaştasın ztn. Sadece kötü tecrübeler yaşayıp büyümek üzeresin sadece

0|1
    0|0
  • Geçmiş önemli

0|1
    0|0
  • geçmiş kötüyse yaklaşmıyorum pek çünkü o eski haline dönebilir hiç bir insanın tam olarak değiştiğine inanan tiplerden değilim her zaman o insnaın içinde kalır ve bidaha yapabilir arkadaşta bile bakıyorum ben buna ihanete ya da değişik durumlarla karşılaşmamak için

0|1
    0|0
  • Sonuçta geçmişte olmuş, bana karlı dürüst olup anlatmasını isterdim bu bana güvendiğini gösterir ve anlatırken zaten amlardım yaptığı kötü şeylerden pişmansa ya da artık daha farklı biri olduğu izlenimine kapıldıysam onu yargılamam çünkü ben de kendi hayatım için şu şekilde düşünüyorum; diyelim ki 3 yıl önce yaptığım bir şeyden o an yaparken mutluysam 3 yıl sonrasında bundan pişmanlık duyamam çünkü 3 yıl önce başka bir insandım, o zaman bana yaptığım şey doğru geliyordu ve beni mutlu ediyordu, dolayısıyla ne zamanı geri alabilirim ne de yaptığım şeyi, pişman olmak iç sıkıntısından başka bir şey olmayacaktır, boşver kimse kusursuz değil insanlar seni yaptığın hatalarla da kabul edebilmeli, kendini saklama anlat ki karşındaki insan yüzüne vurursa yaptıklarını zaten öyle bir insanla görüşmek istemezsin, yani karşındakini tanımak için fırsat olur sana geçmişini anlatman, onların tepkilerini ölçersin, demek istediğim yaptığın hatalardan dolayı geri çekilme, onlar ileri it

0|1
    0|0
  • Önemli evet. Ama yaptıklarından pişmansa eğer tepkim pek değişmezdi o zaman.

0|2
    0|0
  • Beni geçmiş değil, şu anki durum ilgilendirir. Karşıdaki bahsetmezse sormam bile

0|2
    0|0
  • önemli
    ama değişmeyi başaran insanlar da var

0|1
    0|0
  • Şu an ne olduğu önemli

0|1
    0|0
  • Çok önemli.

0|1
    0|0
  • Nasil bir gecmis olduguna bagli.. pismanligina bagli..

0|1
    0|0
  • Değiştiyse sıkıntı yok şimdi düzelmiş zaten geçmiş önemli değil 😏

0|1
    0|0
  • Geçmiş geçmişte kalmıştır

0|1
    0|0
  • Ya her insan hata yapabilir bence önemli olan o hataları benim yanımda tekrarlamaması

0|1
    0|0
  • Hayır önemli değil insanoğluyuz ve hatalar yapabiliriz

0|2
    0|0
  • Araya mesafe koyarım

0|1
    0|0
  • Geçmişinde yaptığı şeyler önemli

0|1
    0|0
  • O kişi dostumdur yaptığı şeyi hazmetmem zaman alır sadece.

0|1
    0|0
  • Baya önemli

0|1
    0|0
  • Temkinli olurum ama ona belli etmemeye çalışırım. Bide konu önemli tecavüz suçu işlemiş bir arkadaşım olsa bir daha görüşmem sanırım

0|1
    0|0
  • dostumun geçmişi hiçbirzaman beni deiştirmez çünkü onun şuanını biliyorum ve iyiki var hep olsun.

0|1
    0|0
  • Gercekten degistiyse sorun olmazdi

0|1
    0|0
  • önemli

0|1
    0|0
  • Önemli.

0|1
    0|0
  • Önemli

0|1
    0|0
  • Kim ne derse desin ama geçmiş önemli.

0|1
    0|0
  • Biraz onemli

0|1
    0|0
  • bence en önemlı sey odur

0|1
    0|0
  • Önemli tabi

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 12

• Önemli değil geçmişi kanka geçmiş tozdur üfle gitsin

0|1
    0|0
  • Kötü insanlar ile arkadaşlık yapmam ve bu gibi şeyler kişiye ilgilendirmesi lazım. Eğer yaptığı yanlışlardan pişman ise ve tövbe etmişse ne alâ. Ama hala devam ediyorsa tüm ilişkimi keserim, görüşmem.

0|1
    0|0
  • Yaşın 21 geçmişinde çok kötü biri olduğunu düşünmeleri saçma olur küçüktün çocuk sayılabilecek yaştasın ztn. Sadece kötü tecrübeler yaşayıp büyümek üzeresin sadece

0|1
    0|0
  • Kimseden gizlim saklım yok. Geçmişimi de isteyene anlatabilirim yani sıkıntı yok.

0|1
    0|0
  • İllaki önemli bir şey. Ağır bir şeyse dostluğumu silmeye kadar gider.

0|1
    0|0
  • Birazda olsa önemli!

0|1
    0|0
  • Bazen önemli.

0|1
    0|0
  • önemlidir. ama kistas olarak seninle geçen zaman önemli.

0|1
    0|0
  • Önemli olan değişip değişmemesi geçmiş geçmişte kalsın

0|1
    0|0
  • benim için degildir adı üstünde geçmişte kalmış...

0|1
    0|0
  • kötü herzaman kötüdür kötü.

0|1
    0|0
  • Geçmiş önemlidir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...