Zorda kaldınız ve evli çocuğunuzun evine kalmaya gittiniz. İyi karşılansanız da arkanızdan laf ettiler. Ne yaparsınız?

Evden atıldınız hastasınız her neyse. Evli çocuğunuzun evine gittiniz, yüzünüze karşı çok sıcak davrandılar size yatak verdiler. Ancak odalarına gittiklerinde "ne zaman gidecek, onunla kalmak zorunda mıyım?" diye sözler duydunuz, hem kendi çocuğunuzdan hem onun eşinden. Ne yapardınız, kalmaya devam eder miydiniz?

0|0
11|23

En İyi Erkek Görüşü

• kim ki bu durumda olan bir tanıdığın mı

1|0
    0|0
    • Yok dizide gördüm de, olan şeyler bunlar bence. Kurgu diyemiyorum tamamen o yüzden.

• mesele bu durum özelinde değil neyse tartışmayacak kadar yorgunum nasıl biliyorsanöyle yap

• Dizi Türk dizisi değil bu arada. Ve bu şeyler yaşanıyor, buna "hepsi masonik" diyerek sadece kaçıyorsunuz. Her neyse.

En İyi Kız Görüşü

• O evden cıkar giderim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Bir yere gidecek halim yoksa o gün dinlenmeye çalışırım, ertesi gün otelde kalırım. Halim varsa hemen giderim.

1|0
    0|0
  • Artik zaten oyle. O gelinler yok mu gelinler. Neyse sinirlenmiyecegim.

2|0
    0|0
  • kendi çocuğuımdan duymak üzerdi beni biraz eşinden neysede
    yaaa ben yaşlıyım ve hastayım o zaman yine yapıcı olurdummm
    çok fazla alınmaz önüme bakardım oğlumu çağırır konuşurdum
    düşünürdüm nereye gidebilirim diyee

1|0
    0|0
  • kalmaya devam etmem..
    giderim bir huzur evinde filan kalırım ne yapayım

1|0
    0|0
  • kalmaya devam ederdim niye gideyim o çocukken onu yetiştiriyorken ben iyiydi emmaaa benena ben kaç sene baktıysam o da bana o kadar bakacak ! işte o kadar

1|0
    0|0
  • Zorda kalmasaymışım gitmezmişim zaten. zorda olduğum için kalabilirim belki ama o ikiyüzlülük sanırım çok koyar

1|0
    0|0
  • kötü durum.

1|0
    0|0
  • Geceyi sokakta geçiririm daha iyi

1|0
    0|0
  • Bidaha o şerefsizlerin yüzlerine bakmam, öldürebilirim de.

1|0
    0|0
  • Öyle çocuğun ben! Çıktığı yeri beğenmiyor eşşo. ğlueşek. Sorunun cevabını da vermiş oldum sanırım.

1|0
    0|0
  • Kimsenin başına gelmesin, kötü bir durum. En kısa zamanda gidecek başka bir yer bulurum.

1|0
    0|0
  • bilmiyorum muhtemelen gidebilrim ama tam tersine baskın şerfsiz deyip birde üstüne sinir bozucu biri olabilirim :D

1|0
    0|0
  • Derin mevzular koyar adam lan büyüt beser olmaz yani ben evlensem ilerde mesela annem benle kalmayı istemiyor ama yakınımda oturur ana gibi yar baba gibi diyar olmaz...

1|0
    0|0
  • etmem sokakta kalırımda huzurumdan ödün vermem

1|0
    0|0
  • arkamdan konuşan arkamı yesin derdim.

1|0
    0|0
  • Birinin laflarına maruz kalacağıma hiç o evde barınmam daha iyi.

1|0
    0|0
  • en kısa zamanda otele...
    Allah göstermesin böyle evlat!

1|0
    0|0
  • Onlara belli etmeden daha fazla kalmam

1|0
    0|0
  • O laflardan sonra 1 dakika bile kalmam

1|0
    0|0
  • kalmazdım onlara verdiğim emeklere yazık günah falan derdim herhalde panpa :D

1|0
    0|0
  • Doğrarım

1|0
    0|0
  • inadına hayatını burnundan getirmek için bir kaç gün kalır
    Sonra bütüün ilgi ve alakmı keserim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• giderdim. o gece ya da ertesi sabahı hemen. kendimden bu kadar uzaklaştıracak ne yaptım diye düşünürdüm. üzülürdüm. anlamaya çalışırdım. bundan sonra onları rahatsız etmemeye çalışırdım.

1|0
    0|0
  • beklemem 5 yaşında da 50 yaşındada gurum olacak çeker giderim başlarım o eşşolusuna bir dahada nah görürü beni :D

1|0
    0|0
  • Pılımı pırtımı toplayıp o evden giderdim :/

1|0
    0|0
  • O gün kalırım ertesi gün giderim

1|0
    0|0
  • İmkanım varsa o an terkederim o evi.

1|0
    0|0
  • Giderdim

1|0
    0|0
  • Bize huzur evi mi yok çeker giderim onlara mı kaldım be 😒

1|0
    0|0
  • Yazıklar olsun bir daha ne evine adım atarım ne de yüzüne görünürüm der çeker giderim. -_-

1|0
    0|0
  • Hayir etmezdim. En kisa surede cekip giderdim

1|0
    0|0
  • Çeker giderim

1|0
    0|0
Yükleniyor...