Zamanla yitirildiğini düşündüğünüz, yürekten özlediğiniz şey nedir?

Merhaba arkadaşlar, zamanla yitirildiğini düşündüğünüz, yürekten özlediğiniz şey nedir?

0|0
12|22

En İyi Erkek Görüşü

• Ne güzel bir soru bu böyle... Dile gelmeyene cok şey var, anlatacak cok şey var, özlenen çok şey var, ve yitirilen çok şey var... hepsinin üstünü geçmiş denen şey örttü üstünü eşelesen sadece eşelediğin gibi kalıyor ne giden geri geliyor ne de bir gelen oluyor herşeyin yeri olduğu yerde duruyor kalpte... Herşeye rağmen tek bir söz diyorum 'Çok şükür buna şükür':...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• İnsan ilişkileri. Birbirimize çok yabancı gibi davranmaya başladık.

0|1
    0|0
  • 11 yaşımdan sonra asla ama asla kimseden gerçek, samimi sevgi görmedim. Keşke insanların hepsi iki yüzlü olmasaydı. En azından birkaç tane dürüst insan kalsaydı. Şimdi "sen iki yüzlülük yapmadın mı?"diyceksiniz. Asla kimseye iki yüzlülük yapmadım. Asla yapmam. Sevdiğim herkesi samimi bir şekilde saf sevdim. Ama sanırım bu dünya da iyi insanların ödülü Kimsesizlik ve Yalnızlık

0|0
    0|0
  • Çocukluk

0|0
    0|0
  • Eskiden yeni çıkan oyunlara ölümüne saldırır satın alırdım. Şimdi oynadığım oyunlar bile bir süre sonra canımı sıkıyor. Sanırım içimdeki gamer çoktan öldü ://

0|0
    0|0
  • sevgi...

0|0
    0|0
  • Döner yemek, dur gidip yiyeyim içeride

0|0
    0|0
  • Eskiden yeni çıkan oyunlara ölümüne saldırır satın alırdım. Şimdi oynadığım oyunlar bile bir süre sonra canımı sıkıyor. Sanırım içimdeki gamer çoktan öldü ://

0|0
    0|0
  • Aşık olmak sevmek sevilmeyi özledim be. Bu teknoloji ve para hayatın ya du resmen. Herkes lüksün gösterişin peşinde. Duygusuz yaratık olduk artık. Birisi ölse bile umursamıyoruz artık. Ölmeyecekmişiz gibi yaşıyoruz

0|0
    0|0
  • Arkadaşlık

0|0
    0|0
  • aşk ama artık ulabilecegimi sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Komşuluk ilişkileri, 'bizim mahalle' kavramı..

0|0
    0|0
  • İnsanlık, dostluk, barış, sevgi

0|0
    0|0
  • gerçeklik.

0|0
    0|0
  • Ebemi cok ozleidm

0|0
    0|0
  • Cocuklugum..

0|0
    0|0
  • 18 yaşındaki ereksiyon :)

0|0
    0|0
  • Güzel soru valla cevap bulamadım 😣

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Eski bayramlar esku komsuluk ilişkileri eski samimiyet eski masumiyet :/

0|0
    0|0
  • deliler gibi bisiklet sürerdim ve koşardım özgür hissededim kendimi ama şu an özgürlüğümün saolsunlar...

0|0
    0|0
  • saflık temizlik çocuksuluk bunları yitiriyoruz

0|0
    0|0
  • Ben önceden çok pozitif bir insandım mesela onu çok özlüyorum. Şimdi felaket üstüne felaket düşünüyorum. Karamsarlaştım. 😢

0|0
    0|0
  • İnancım, güvenim

0|0
    0|0
  • Hissetmeyi çok özledim

0|0
    0|0
  • Hatırlatma içim acıyor

0|0
    0|0
  • Sevgi ve arkadaşlık