Erdoğanın MHP kurultayının toplanmasını engellemesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Erdoğanın MHP kurultayının toplanmasını engellemesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• erdogan kendi ne yaptigini bile bilmiyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• "İftira" diye beyan edildi zaten. Bu haber yalan bir haber , ortalığı karıştırıp öfke arttırmak için... Her okuduğunuza inanmayın böyle.

0|0
    0|0
    • MHPnin kurultayı neden engelleniyor ozman 15 tane toma barikatlar yüzlerce polis?
      Yazılı emirde yok ortada biz her okuduğumuza inanmıyoruz bizde beyin var her okuduğuna inananlar yüzünden şuanda yargıya güven%20lerde zaten.)

• Her mevzunun ucunu Tayip Erdoğan'a çıkarmak objektif bir bakış açısı değil, Tek bir tane adam incik boncuk her şeye burnunu sokmaz. Zamanı olmaz. Kurultay ı kim engellediyse sorumlu odur. Zaten herkes Erdoğan ı suçluyor kesin şimdi de o suçludur deyip lafı bırakıp gidenler yüzünden medya bu halde zaten. Önceden ayağa taş takılsa Allah'dan bilinirdi, şimdi RTE den biliniyor. Adamın uğraştığı bir ton mevzu var , bütün işleri bitti de MHP nin derdine mi düştü? Siz o makamda olmayı basit bir şey sanıyorsunuz sanırım.

• Bekir Bozdağın mahkemelerin kararını değiştirmek için sunduğu görüş resmi kayıtllarda var uyap üzerinden gönderildi.) Senin heralde siyasetle hiç aran yok şuanda MHPde değişim olması demek başkanlık sisteminin bitmesi demek şuanda Erdoğan dediğin kişinin 1. önceliği MHP sen heralde siyasetten bir habersin

Erkekler Ne Diyor 2

• Meral Akşener Mhp'nin başına gelirse Mhp elden gidecek eğer Erdoğan bunu yaptırıyorsa bence Mhp'liler teşekkür dahi etmeli. Bak Devlet Bahçeli Meral'i çözdü Meral'i yönetenler Pensilvanya'da, onun başa gelmesi demek fetönün gelmesi demek. Yine Sinan Oğan millietciyim diye vatan haini Can Dündar'ın yemeğine katılıyor nasıl Milliyetcilik bu?

şu an Devlet Bahçe'linin gerçekten başta kalması şart.

1|0
    0|0
    • Meral Akşenerin idaa ettiğin yerle alakalı kanıtını görebilir miyiz?

• Gezi parkı öncesi ve sonrası konuşmalarına bak, Devlet Bahçeli'nin tespitlerini dinlemeni tavsiye ediyorum. İnan bana seçimlerde Mhp gibi bir parti hdpkk'nın gerisinde kaldığında Bahçeli'ye baya küfür etmişimdir ne hale getirdi diye. Daha sonra gelişen olayları takip ettim Bahçeli neden istifa etmedi neden bunlara direndi diye sonra haklı buldum Bahçeli'nin gitmesi Mhp'nin de çökmesi demek. Özellikle seçim sonrası mhp haberlerini oku.

• Kimse bana pensilvanyayı anlatmasın ben herkesin açıklamalarını sen hangi partiye oy verdiysen o partinin vekillerden daha çok takip etmişimdir emin ol. Bahçeli konusuna da gelince bahçelinin herkes yanından ayrıldı öyle alenade biri çıkıp gel karşıma seçime çıkalım demedi. Bahçeliyi o koltuğa getiren kimdir? Onu o koltuğa getiren kurultay o kurultayda tekrar karşıma gel diyorsa Bahçeli oraya çıkmak zo run da dır zaten er geç çıkacak ama onun kafasında planlar var sonradan şutlanmak istiyor kirli planlar var kafasında. Sen bırak seçim öncesi sonrası konuşmaları Bahçeli dediğin şahsiyet önce Ümiz Özdağa ABD ajanı demiş sonra aynı adamı yardımcısı yapmış bir kişiliktir. Bahçeli kurultay üyelerine ve halka elinde delil varsa çıkıp kendini açıklayacak sempati kazanacak çünkü onu o koltuğa getirenler onlar. Senin pensilvanya dediğini kimin desteklediğini ülkeye sızdırdığını biz çok iyi biliriz ''ne istedilerde vermedik'' diyen meydanda onun için gözyaşı döken meydanda

• arabanın camına kuş sıçsa Erdoğan yaptırdı dicekler :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...